Spojte se se mnou

Ester Davidová

články

Autismus versus očkování.

Úvaha:

Vzhledem k tomu, že autistů značně přibývá teprve v posledních letech, je možné, že tyto děti, tedy duše, přišly na tento svět již dosti vyspělé, na všech úrovních, tedy byly by, kdyby….se do nich nevpravily chemické očkovací koktejly, které potlačily onu vyspělost. Je to jako byste nalili do čisté nádoby s čistou vodou inkoust. Co se stane? Znečistí se a znehodnotí.
 
Přijde mi, jakoby NĚKDO chtěl zmařit tuto vyšší úroveň bytí. A ví, proč to dělá. 
Když jsem byla v očekávání se svou dcerou, něco uvnitř mi říkalo:“Neznič ji, nedávej jí očkovat“.
I dnes jsem přesvědčena, že by to nemuselo dopadnout dobře.
Navíc máme lékařku, která není zastáncem očkování a otevřeně hovoří o jeho dopadech a i o tom, jak sleduje rozdíly mezi dětmi neočkovanými a očkovanými.
Ale o tom se zde rozepisovat nechci.
Možná se ptáte, proč nebyl autismus v takové míře už kdysi?
Snad proto, že planeta země zvedá svou energetickou úroveň a lidí nevyjímaje a většina duší zde přicházejících, jsou již též na vyšší úrovni.
My, starších ročníků, jsme si tuto úroveň řekněme pozvedli prací na sobě a jakýmsi uvědoměním, až za našeho současného života a v našem dětství byly vakcíny adekvátní k našemu energetickému i fyzickému potenciálu.
I když co my víme, jaké nemoci v nás mohou spouštět v pozdějším věku.

Ovšem dnešní vakcíny jsou řízené a vyvíjené ke zničení tzv. světla.

NĚKDO prostě ví, proč to dělá. Tento svět přece potřebuje stáda, ovečky, nemocné, ne jedince na vyšší úrovni. Ne zdravé jedince, s dobrou obranyschopností. Kdysi byly vakcíny účelové, vyvinuty adekvátně k nemocem a za účelem opravdu pomoci je „vymýtit“.Dnes je jich zneužíváno za účelem obohacení a zneužívání moci a manipulaci a i jejich úroveň „účinků“ značně klesla. A střet těchto „nahuštěných“ chemických koktejlů v kombinaci s vyšší úrovní energetického potenciálu člověka může mít za následek právě autismus, ne – li další syndromy či onemocnění.

Tyto nové duše, tato nová těla již vakcíny stejně nepotřebují. Tyto duše jsou vědomé a ví, že příčina nemocí tkví někde jinde. A pokud to vědí rodiče, zejména matky, a věděly to ještě před početí dítěte, i dítě si nese tento otisk při příchodu na svět. Již je to v něm zakódováno.
Nechť mi někdo ukáže jediného autistu, který nebyl naočkován nebo u kterého se autismus projevoval ještě před očkováním.
Věřím, že se nikdo takový nenajde. Stačí se podívat do diskuzí autistických rodičů, kde se to hemží výroky „Po očkování jenom ležel, …choval se divně, …přestal vnímat svět kolem sebe,…byl celé dny v horečkách a přestal reagovat…“
Možná si i řeknete, vždyť ty duše věděly, do čeho jdou, a co je tady čeká, že si i tímto stavem musí projít. I to je možné,…Ovšem proč to omlouvat tímto výrokem. Tato doba vybízí k větší zodpovědnosti – řídit se a činit dle svého vnitřního cítění, nenechat se unášet strachy, nevědomostí a nenechat sebou manipulovat.
A aby temnota nebyla podporována, tak právě ona zodpovědnost a vnitřní pocity jsou na místě.

A propo, nechť každý rodič činí nejlépe tak, jak sám cítí, dle svého vyššího vědomí a svědomí. 
 
 Autorka článku: Ester Davidová
Poznámka: Jde pouze o můj úhel pohledu, se kterým se nemusíte ztotožňovat.Proto žádám ty, kteří ho mají odlišný, nechť reagují bez jakýkoliv soudů a vulgarismů. Děkuji 🙂 

Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř články

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru