Spojte se se mnou

Ester Davidová

doporučení

Doporučení/Lenka Perextová/Regresní a holistická terapeutka

„Regresní terapie je účinná metoda, která se snaží odstranit současné problémy nalezením jejich příčiny. Díky ní, jsme schopni rozkrýt, kde a kdy vznikla příčina daného problému.

Příčinu můžeme nacházet nejen v dávné minulosti, ale také v dětství, kdy jsme přebrali určité vzorce chování i myšlení. Stejně tak některá zranění a křivdy.

Běžné řešení důsledků má pouze krátkodobý účinek a problémy se vrací.

Každý je sám sobě zdrojem svého uzdravení. I na mnoho fyzických problémů lze hledat odpověď na psychické úrovni.

Regresní terapie pomáhá nahlédnout do širších souvislostí života a poskytuje nový pohled na situace.

Její pomocí lze řešit širokou škálu problémů, ať už se jedná o traumata, fobie, potlačené emoce, vztahové a zdravotní problémy, problémy s otěhotněním,  nízké sebevědomí, ztrátu energie, závislosti, úzkost či různé pocity strachu.

Často se jedná o problémy a traumata prožité v minulosti, jichž si nemusíme být vědomi. Regresní terapie není jistě všemocná a jediná, která dokáže pomoci. Ale může být důležitým krokem na cestě ke zdraví a pochopení sebe sama.“

Holistická a regresní terapeutka

Lenka Perextová.

Web: http://lenkax.webnode.cz/
Tel: +420 704 18 39 39


NOVINKA:

PRÁVĚ VYCHÁZÍ MÁ NOVÁ KNIHA.

Více se dočtete ZDE

Pokračuj ve čtení
Mohlo by se Vám líbit
Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř doporučení

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru