Spojte se se mnou

Ester Davidová

články

Astma. Dusila jsem ho svou láskou.

„Šla jsem na regresi kvůli syna, který má astma. Je mu 7 let a astmatem trpí od miminka. Když mě Ester uvedla do regrese, navázala jsem podvědomou komunikaci se svým synem a zeptala se ho, zda mi dovolí podívat se na jeho problém.  Když souhlasil, šli jsme dále.

Viděla jsem, jak jde žena ze svým dítkem po lázeňské promenádě. Ta žena ho drží za ruku, on sebou cuká. Chce běhat. Ona jej nechce pustit. Okamžitě mě napadlo, že ta žena jsem já a ten chlapec můj syn.  Držím pevně své dítě, nedávám mu volnost, takovou jakou potřebuje. Dusím ho!

Jdeme dále, kde to vzniklo a proč to vzniklo. Vidím své rodiče a cítím, že jsem ten program převzala od nich. Opakuji stejnou chybu. Maminka byla fixovaná na mého bratra, tatínek na mne. Starali se o nás tak usilovně, že se v tom nedalo dýchat. Bratr ve svých třiceti letech utrpěl těžký úraz. Byl řadu měsíců v umělém spánku připoután na lůžko. Věděla jsem, že odchází. Cítila jsem, jak jej maminka nechce pustit. Já si přála, ať odejde a už se netrápí, cítila jsem, že nebojuje, nechce žít. V tu dobu jsem otěhotněla a čekala jsem syna. Věděla jsem, že to bude syn hned od začátku. Zakázali mi návštěvy u bratra v nemocnici.  Umřel, když jsem byla v sedmém měsíci těhotenství.

V regresi jsme procházeli období, kdy bratr zemřel.  Vše se ve mně svíralo a špatně se mi dýchalo.  Pak jsme se s Ester zaměřily na pocity mého syna v bříšku. Byl to šok! Cítil to samé co já!  Celou tu dobu to můj syn cítil také! Svým prožitkem jsem ho dusila. Pochopila jsem, že mi můj syn měl nahradit mého zemřelého bratra. K tomu se pojil i strach, že bych mohla přijít i o něho. Svým strachem jsem ho dusila a ničila!

Na závěr jsem k synovi promluvila a učinila jsem odpuštění jim oběma. I já sobě jsem musela odpustit a postupně pak celou věc zpracovat. Odpoutat se a nechat syna jít svou cestou. Milovat ho, ale nedusit ho svou láskou. Chvílemi jsem pochybovala, ale když se synovi začalo ulevovat a záchvaty se zmírňovaly, byla to pro mě ještě silnější motivace, abych na sobě a na odpoutání pořádně zapracovala. Hlídala jsem si své myšlenky a v každém negativním momentu jsem se napomínala. Šlo to z tuha, ale byla jsem trpělivá, jelikož nadarmo se neříká, že trpělivost růže přináší.

Ukázka z knihy Vesmírná sinusoida – Okno do mé duše, knihu si můžete objednat také ZDE: http://knihy.abz.cz/prodej/vesmirna-sinusoida-okno-do-me-duse

Pokračuj ve čtení
Mohlo by se Vám líbit
Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř články

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru