Spojte se se mnou

Ester Davidová

doporučení

E -Book / Jak začít? – Manuál pro vědomé muže a ženy

Tento e – Book (ke stažení zdarma), který jsme pro Vás připravily s kolegyní Lenkou Perextovou, se může stát od dnešního dne Vašim každodenním průvodcem. Jeho prostřednictvím si můžete, kdykoliv to budete potřebovat, připomenout tzv. dvacatero, které jsme pro Vás vytvořily.

Na základě jednotlivých bodů (programů), si můžete sami přicházet, jakou ve Vašem životě hrají roli a v jakém rozsahu se Vás dotýkají. Případně odkud tyto programy pramení a co je jejich původcem.

Doporučujeme se u jednotlivých částí zastavit a odpovědět si na otázky, které doplňují některé kapitoly.
Tento e – Book Vám může dopomoci k tomu, abyste byli sami sobě terapeuty.

E – Book si můžete stáhnout ZDE. 

 

NOVINKA:

PRÁVĚ VYCHÁZÍ MÁ NOVÁ KNIHA.

Více se dočtete ZDE

 

Pokračuj ve čtení
Mohlo by se Vám líbit
Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř doporučení

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru