Spojte se se mnou

Ester Davidová

články

Migrace národů aneb jak to vidím já….

Evropa je krásná, vyspělá, zdravě sebevědomá, bohatá, vzkvétající, vznešená, moudrá a oduševnělá buňka. Je dost silná na to, aby byla samostatná a nenechala se omezovat a zneužívat nějakou tetou, která tuto buňku ovládla a zaškatulkovala pod názvem EU, jen proto, aby jí měla pod kontrolou a chtěla z ní těžit.

Pak je tady Amerika. Divoká, nestabilní, zkorumpovaná, upadající, uvadající na duchu, sebevědomá jen navenek, věčně ovládající, násilná, plná lží, intrikánská, falešná a závislá na druhých. Ta, která chce mít celý svět pod kontrolou a řídí ho už dlouhá staletí. Navenek se chová okázale. Uvnitř však zahnívá až k samému jádru.
Závistivá Amerika chce Evropu ovládnout. Cítí z ní sílu. Avšak je k Americe povinována. Vypočítavá teta EU se jí kdysi upsala a jde s bábou Amerikou ruku v ruce.
Zlá bába Amerika má stále málo, chce  víc. Nesnese, když je někdo lepší. Teta EU je pod tlakem a neví, jak z toho ven. Tak tlačí na celou Evropu. A ta reaguje různě.
Americe jde o jedno. Chce dámu Evropu rozbít na tisíc kousků, aby jí mohla na oko „zachraňovat“, a ještě z ní vysát co se dá.
Opět chce obdiv, pozornost a slávu. Na tomto způsobu je závislá několik století. Ráda ničí, aby mohla stavět, po svém, tak jak chce ona. Je li někdo lepší a má li víc, vždy najde způsob, jak ho zničit.
A nyní našla způsob, jak rozbít vznešenou buňku, dámu Evropu.
Co to tedy pro ni znamená?
Je to jednoduché.
Nastavit bábě Americe a temnotě hranice. Nenechat se jí pohltit, zničit.
Evropa nemá běžence litovat, pouze s nimi soucítit.
Nevinit je, oni jsou jen nástrojem té nenažrané báby Ameriky. Ta jejich migraci řídí. Stačí používat zdravý selský rozum, aby to člověku došlo.
Proto je třeba nastavit hranice. Pomáhali jsme už dost. Je doba zodpovědnosti a nelze spasit celý svět. Je třeba, aby buňka Evropa pochopila, že je tady sama za sebe a nemůže se rozdávat a „páchat“ neustále dobro.
A také se konečně postavit oné šílené bábě Americe, i falešné tetě EU, s láskou, zdravě, sebevědomě a říct jim už konečně DOST!
Jsem tady sama za sebe a VÁS nepotřebuji!
Ono totiž ona buňka Evropa začala růst i po duševní stránce. Mnoho lidí se začalo probouzet a seberealizovat.
A to se temnotě nelíbí. Ta chce světlo zničit. Nedovolit mu vyrůst.
Civilní buňka Evropa je nyní rozdělena na tři tábory….
Jeden tábor chce migrantům pomoci. Lituje je a pláče nad jejich osudem. Tento tábor lidí příliš světélkuje, a nepochopil, že nelze páchat dobro tam, kde to není dovoleno. Nikdo se nerodí do určitých poměrů jen tak. Všichni máme svůj příběh na tomto světě, který si musíme odžít. Totéž migranti.
Bohužel však drtivá většina populace ještě tento zákon nepochopila.
Druhý tábor je plný nenávisti. Nejraději by migranty vyhladil. Nahrává tak bábě Americe. Přesně to ona chce. Chce boj, válku, nespokojenost, aby se mohla opět plně angažovat a zdevastované opět stavět na nohy.
A ta třetí skupina. To jsou ti, kteří pochopili, že bez světla není tma. Bez tmy není světlo. Neživí v sobě ani spasitelský syndrom jako ona první skupina a ani nenávist jako ta druhá. Je jen pozorovatelem. A moc dobře ví, že je každý zodpovědný sám za sebe, za svůj život, za svou existenci. A že je třeba nastavit hranice a nenechat se omezovat, utlačovat a vydírat. Nenechat se okupovat a znásilňovat, ale být sám sebou. Důvěřovat si a nebát se temnotě postavit….bez boje, s láskou …už jednou pro vždy.
Autor Ester Davidová

Pokračuj ve čtení
Mohlo by se Vám líbit
Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř články

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru