Spojte se se mnou

Ester Davidová

O ESTER

Zdravím všechny, kteří zavítali na mé stránky.

Jmenuji se Ester Davidová a pocházím ze Severní Moravy. Teprve poté, co jsem si sama před léty prošla několik regresních terapií, kdy jsem si postupně řešila vztahové, pracovní a zdravotní problémy, jsem po absolvování kurzu u regresní terapeutky Míly Lukášové, našla to “pravé“ a poznání, že tato oblast mimo jiné,  se stala pro mě životním naplněním.

Zájemce o individuální regresní terapii bohužel zklamu, ale terapeutickou praxi již nějakou dobu nevykonávám.

Své životní a terapeutické zkušenosti dále předávám formou knih, článků a úvah a také prostřednictvím kurzů regresních terapií, tématických seminářů a poznávacích pobytů v zahraničí. 

Více o konání kurzů a pobytů se můžete dozvědět v této sekci – Kurzy a pobyty

Pokud byste se rádi dozvěděli více o tom, jak fungují regresní terapie včetně dalších mých poznatků a zkušeností, včetně mých životních, doporučuji si pořídit mé tři knihy, které jsou věnovány této tématice.

O mých knihách více naleznete v odkazu Mé knihy

Máte – li zájem o individuální terapeutické sezení, mohu vám doporučit některou z mých kolegyní.  Kontakty na terapeutky naleznete v sekci – Kolegové – doporučení. 

Pokud byste si rádi pročetli některý z článků nejen mých, ale i z dílny jiných tvůrců, můžete tak učinit v sekci – Články. 

A taktéž bych vás ráda pozvala do mé Galerie obrazů, ve které si můžete prohlédnout mé obrazy a hodiny, které tvořím formou techniky malby na hedvábí.

Najdete mě také na Facebooku a to na stránkách, které věnuji literární a psané formě v odkazu – https://www.facebook.com/ester.terapeut/

a taktéž na stránkách, které věnuji tvorbě hedvábných obrazů a hodin v odkazu – https://www.facebook.com/EstherDavidova/

Děkuji Vám za Vaši důvěru a přeji Vám krásné dny.

Ester.		

Klikni pro komentování

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru