Spojte se se mnou

Ester Davidová

články

Strach ze ztráty. Návrat ztracené maminky.

Na regresi jsem se chystala už dlouho. Hodně jsem toho načetla a slyšela, moc mě to zajímalo a hlavně jsem si chtěla v sobě udělat pořádek a dozvědět se, proč mám od malička veliký strach ze samoty a ze ztráty. Neustále se obávám, toho, že se stane něco dětem, rodičům, manželovi a k tomu se pojí nedostatek sebevědomí. Od malička jsem si nevěřila, až když se mi narodil starší syn, sebedůvěra se začala zlepšovat, ale i tak to nebylo stále ono.

Z regrese jsem obavy neměla, jen jsem se trošku obávala, zda se dostatečně uvolním. Setkání s Ester bylo příjemné a cítila jsem se v přátelském prostředí. Byla jsem klidná a k mému překvapení jsem se dostala do stavu alfa bez problémů a vzápětí poměrně rychle do minulosti.
V regresi vyprávím: „Stojím na prašné cestě, jsem bosa, mám špinavé šaty, je mi asi něco okolo 30 let.
Před sebou vidím cestu, po levé straně malý domek, bílý s hnědou dřevěnou střechou. Jsem v 16. století. Jsem sama, okolo mě nejsou žádní lidé, dům mi nepatří. Ester mě posílá do dětství onoho minulého života a odpočítává od pěti do jedné.
Cítím, že stojím na trávě, sama, v nějaké vesnici, je mi asi 4 nebo 5 let, holčička s hnědými copánky. Ester mě pobízí, abych se rozhlédla okolo sebe, zda tam jsou nějací lidé, rodiče, sourozenci.
Najednou cítím úzkost a začnu plakat, slzy jsou skutečné. Pláču, protože jsem sama, úplně sama, nemám u sebe nikoho. Ester mě posílá zpět, ať se vrátím do okamžiku, kdy mám kolem sebe rodinu.
Mám maminku, jen maminku, žádné sourozence, žádného tatínka. Jen jí. Stojím v pokoji, zřejmě za schovaná za dveřmi.
Vidím maminku v pokoji, stojí u postele. Venku slyším hluk. Najednou do pokoje vchází nějaký voják. Jsem schovaná a tak nevidím vše úplně jasně, ale vidím jak jí násilím chytá a drží. Cloumá s ní. Maminka vzdoruje. Najednou je ticho a nikde nikdo. Odcházím pomalu do pokoje.
Maminka není nikde. Pláču, až mi to trhá srdce. Hledala jsem ji, ale nenašla, už nikdy jsem jí nenašla.
Posouvám se v čase dopředu. Stojím na prašné cestě, která vede z vesnice, po levé straně vidím malý domek. Odcházím z vesnice. Posouváme se k okamžiku smrti. Ležím pod stromem, sama, a umírám sama. Cítím úlevu, že můj život končí. Život tulačky, která celý svůj život prožila celý sama a nepřestala hledat svou matku. Moje duše odchází, vidím se ležet pod stromem a cítím jen klid a zalívá mě pocit lásky. Vím, že se se svou milovanou maminkou opět setkám. A také se tak stalo. Je to má současná maminka, se kterou máme překrásný vztah.

Cítila jsem, jak se ze mě spolu s pláčem dostává ven i ta úzkost a smutek, také strach a mám pocit, že jsem se vnitřně velice silně vyčistila. Cítím se lehčí, svobodnější, silnější a odhodlanější.

Mám milujícího partnera, dvě zdravé a krásné děti a na rozdíl od mnoha lidí vedu poklidný a hezký život. Mnoho lidí by ho nazvalo bezproblémový.
V regresi jsem pochopila, že jsem si v mnoha minulých životech odžila spoustu zlého. Tento život je pro mě krásný dar a já si toho moc vážím. Vážím si každého dne, vážím si lásky, která mě ze všech stran obklopuje, vážím si každého nádechu i výdechu. A vážím si toho, že jsem se se svou maminkou mohla opět znovu setkat. To je pro mě tím největším naplněním.
S láskou Katka B.
Ukázka z knihy Vesmírná sinusoida- Okno do mé duše, Ester Davidová

Pokračuj ve čtení
Mohlo by se Vám líbit
Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř články

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru