Spojte se se mnou

Ester Davidová

Základní kurz regresní terapie

Základní video kurz regresních terapií

Pro koho je tento kurz vhodný?

Pomozte sami sobě prostřednictvím této techniky

Co je součástí základního video kurzu?

Na základním kurzu se zaměříme na pochopení základních postupů regresní terapie.

Naučíme se spolupracovat s podvědomím.

Povedu vás po stopách příčin bloků, traumat a nefunkčních programů a nasměruji vás k uvědomování si životních souvislostí. 

Po celou dobu video kurzu budu vašim průvodcem.

 

Video program má více výhod:

Můžete se k němu kdykoliv vracet a bude stále váš

Můžete ho poslouchat a procházet z klidu svého domova

Kdykoliv praktikovat vedené regresní terapie pomocí audio – nahrávek

Kdykoliv praktikovat autoregresi pomocí audio – nahrávky

Je v něm obsaženo více materiálu než by bylo možné zvládnout projít na běžném kurzu

Video ukázka z tohoto kurzu

Naučte se přicházet na příčiny svých problémů a traumat

Recenze

Ahoj Ester,tak Ti musím napsat,že se mnou kurz značně zamával 🙂
V dobrém samozřejmě 🙂
Tolik věcí se mi spojilo, zaklaplo,mozaika zapadla do sebe a to jak v mém osobním bytí, tak i v mé práci s klienty. Jakožto numero-karmolog, snažící se rozebírat ty, kteří mě požádají o pomoc, shledávám spojení karmalogie a regresní terapie, jako velmi smysluplné.
Ale hlavně smekám před Tebou Ester. Výborně jsem vše pod tvým vedením, postupně krok po krůčku vstřebala, pochopila.
Dost mi vyhovuje to samostudium v teple domova,mohu se lépe soustředit.Chci Ti moc poděkovat a přeji si pokračovat dál,jestli je to možné. Nemohu s jistotou prohlásit, že zvládnu býti regresním terapeutem, ale každopádně bych moc ráda absolvovala pokračovací kurz.
Děkuji Ti,
s láskou Radka 🙂

"Milá Esterko. Jsem z tvého kurzu velice nadšená. Regrese s klientkou byla velká síla. Několikrát jsem si prošla etapu pocitů strachu a méněcennosti a odpuštění jsem si prošla dvakrát. Zjistila jsem, že jsem v sobě před několika lety potlačila sebe samu, jelikož mi bylo vtloukáno z různých směrů, že jsem lehkovážná, nerozvážná, ztřeštěná a prdlá a tak jsem si taková zakázala být, v domnění, že budu uvážlivější, rozumnější a klidnější. Ovšem opak byl pravdou a zůstala ze mně hromádka strachu a vpasovala jsem se do role oběti. Díky tobě jsem procitla a když zase budu tápat nebo se rochnit v jakémkoliv strachu, video program si opět pustím."
Martina T.

"Krásný den milá Esterko!
Zakoupila jsem si u Vás základní kurz regresních terapií. Nejsem ještě u konce, ale chtěla bych se už s předstihem informovat, kdy bude k dispozici pokračovací základní kurz ve formě videozáznamu.
Kurz je báječný, velice mne obohatil a pomáhá mi překonat některé těžké chvíle. Nebudu je popisovat, bylo by to na dlouho. Kurzem procházím raději pomalu.Jen se trochu obávám, aby to nebylo moc pomalu a neutekly mne tak další pokračování kurzu.
Myslím na Vás každý den. Kolika nepříjemnostem jste musela čelit.Jste statečná, odvážná žena a moc děkuji, že jste. Pomohla jste mi svým příkladem a Vaší terapii už z mnoha těžkých chvil.
Děkuji, Eva F. "

"Dobrý den paní Ester.
Žiju už nějakou dobu v Německu a do Čech se dostávám minimálně. Proto děkuji za Váš video program. Nepřemýšlím nad tím se této oblasti věnovat, proto se mi líbí, že základní kurz je koncipován jako forma seberealizace, být sám sobě terapeutem. Děkuji Hanka."

"O víkendu jsem se překonala (ten boj s tou sebedisciplínou) a pustila jsem se do kurzu. Musím říct, že pro mě bylo nejsilnější hlubinné zpracovávání pocitů viny, programu musím a emoce strachu, formou vedené regrese. A když jsem si pustila regresi s klientkou, tak to přišlo! Ester, bylo to jako bych tu regresi podstupovala já! Jako byste mluvila ke mně...můj vztah s otcem a pak s muži...všechno se to propojilo....Děkuji, děkuji, děkuji. Budu se k programu vracet, protože je tam toho spousta, co je třeba ještě otevřít a doléčit. S láskou Irena. "

Nahoru