Spojte se se mnou

Ester Davidová

články

Žijeme tak, jak jsme byli počati?

Není tomu tak dávno, co se kolem mě začala točit informace, že je sice důležité prenatální období a také porod, ale mnohdy hraje ještě klíčovější roli, samotné početí.

Dávalo mi to smysl, ale potřebovala jsem se sama o tom přesvědčit a vést v tomto směru výzkum dále.

Takže jak jinak, začala jsem u sebe.

Ve své třetí knize v závěru píšu o zjištění, že jsem byla „rozlučkové dítě.“ A chtěla jsem si tuto verzi, potvrzenou mou matkou, projít více do hloubky a pocitově si jí osahat.

A tak se také stalo.

Poprosila jsem svou kolegyni o vedení v regresní terapii a prošli jsme „ono“ klíčové období.

Bylo to pro mě velice silné a doslova to se mnou zatřáslo, ale zároveň mi to pomohlo. Pomohlo pochopit, proč je můj život protkán neustálými boji se svými rodiči. Láskou, i odmítáním.
Proč jsem celý svůj dosavadní život bojovala o pozornost, chtěla se zavděčit, žebrala jsem
o lásku, uzavírala se do sebe, prožívala dny nicoty, bezvýznamnosti,
strachu, samoty a nepochopení. A to jen proto, že jsem po celou dobu žila v
programu, který vystihuje jedno slovo. ZRADA.

Mí rodiče se spolu rozcházeli. Přesto spolu měli ještě „rozlučkový“ sex, ze kterého jsem vznikla já.

Dokázala jsem si v regresi vybavit pocity mých rodičů.

Matka uvnitř velice trpěla, nechtěla o otce přijít, nechtěla, aby se rozešli, ale nedala to najevo. Postavila se do role tvrďačky. „Já tě přece nepotřebuji.“ Můžu mít kohokoliv. Na druhou stranu si to bez něj nedokázala představit. K lásce se pojila silná závislost, i podvědomá zlost.

A otec. Ten si chtěl užívat. Nechtěl se vázat. Měl jí svým svým způsobem rád, fascinovala ho svou vnitřní silou, ale zároveň hledal únik.

A já jako duše, jsem velice toužila po tom, aby byli spolu.

Pochopitelně, se pak museli vzít. Otec to vzdal. Poddal se a převzal zodpovědnost. Matka zprvu váhala, zda si mě má nechat, či ne, ale to už je jiný příběh.

Pochopila jsem, jak se celý tento energetický akt, odrážel do mého života. Proč jsem se snažila zavděčit druhým, zejména mužům. Proč jsem hledala lásku, kterou v sobě nemám. Nevážila jsem si sama sebe.

A proč je u mně program „MUSÍM“ tak velice silný.

Po tomto zjištění se mi velice ulovilo. Věděla jsem s čím pracuji. Už jsem netápala v neznámu.

Proto i své žáky vedu po stopách těchto prožitků.

Říkám tomu velký třesk. Zplození dítěte se dá přirovnat k velkému třesku, ke vzniku malého Vesmíru ve Vesmíru velkém. Je to důležitý okamžik.

Je v něm silný otisk energie obou rodičů. Při tomto spojení se propojí všechna energetická centra skrze první energetické centrum – první čakru a do plodu se tak vtiskne vše, včetně genetických i energetických informací všech rodových linií obou aktérů.

A co je ještě podstatné, že samotné zahnízďování oplodněného vajíčka v děloze, si sebou nese také důležitou roli.

I to, v jakém rozpoložení se propojuje duše s plodem. Jak přijímá své fyzické tělo.

I to jsme schopni pomocí regresní terapie rozkličovat.

Pokud je jedinec připravený, je schopen si projít celým procesem svého početí, nacítí se na energii svých rodičů, na to, v jakém byli rozpoložení, když byl počat.

Pokládám mu například tyto otázky:

„V jakém rozpoložení jsou vaši rodiče, když se milují?“, „Jak se cítí maminka?“, „Jak se cítí tatínek?“, „Co oba prožívají?“, „Zkuste vystihnout ústřední emoci obou rodičů“, „Jak probíhá toto spojení?“atd.

Důležité jsou pochopitelně i emoce.

 

Dovoluji si zde uvést pár příkladů ze své terapeutické praxe.

–          Oba rodiče byli v alkoholovém rozpoložení. Jeden klient se v současném životě potýká se závislosti na alkoholu. Další klient má k němu odpor.

–          Matka se podvolila svému partnerovi. Chtěla mu sexuálně vyhovět, přestože měla k sexu odpor. Klient cítil matčinu nechuť, odpor a stažení. V současnosti má sexuální bloky a potýká se s nechutí k životu. Má problémy s ženami. Nedůvěřuje jim.

–          Dítě, které vzešlo ze znásilnění, má odpor k životu na zemi. Tedy nepřijalo život na zemi. Potýká se s komplikovanými vztahy a nedůvěře k životu. Má sebedestrukční tendence.

–          Rodiče se velice milovali. Dítě plánovali, bylo chtěné a vzešlo z lásky. Tento jedinec nemá v partnerském životě žádné problémy. Přijal život na zemi, má úctu sám k sobě i k druhým. Je sebevědomý. Těchto klientů je však velice málo.

–          Klient, který byl počat jako „pomsta“ partnerovi. Žena byla svému partnerovi nevěrná s jiným mužem, se kterým otěhotněla. Dítě tedy žena, byla počata „natruc“ a celý život se potýká s podvědomou nenávistí vůči mužům. Mstí se jim a opovrhuje jimi, aniž by měla důvod. Převzala tak silný program od své matky. Ta po celou dobu těhotenství v tomto programu pokračovala a tím se tento program u dítěte – klientky prohloubil.

 

V období energie zplození se v drtivé většině zrcadlí náš „ústřední životní problém.“

Autorka textu: Ester Davidová.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 Pokud byste si rádi prošli energií početí, celým svým prenatálním obdobím a porodem, formou mnou vedených regresních terapií , je tady možnost, opatřit si video program základního a pokračovacího kurzu I., kde se těmto tématům věnujeme do hloubky.

Více o video programech se dočtete ZDE

 

Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř články

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru