Spojte se se mnou

Ester Davidová

videa

Ztráty/Povídání o novém video programu

Odchod partnera/partnerky.

Úmrtí blízkého člověka.

Ztráta nenarozeného dítěte.

Všechny tyto ztráty mohou mít mnoho společného. Smutek, lítost, hněv, nepřijetí, vnitřní bolest, pocity viny, mnoho nevyřčeného, neodpuštění a pocit prázdnoty.

V těchto třech programech vás povedu formou povídání o mých vlastních zkušenostech, ale také jemných podvědomých a léčebných technik k uvolnění potlačených emocí, vyřčení nevyřčeného, léčení vnitřního dítěte, hlubšímu pochopení, odpuštění i rituálnímu propuštění.

Věřím, že prostřednictvím těchto programů některým z Vás, pomohu na Vaší cestě k hlubšímu přijetí a pochopení.

Ester Davidová

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Více uvnitř videa

Vítejte na stránkách EsterEster Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si jimi sama před lety prošla a které jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Na jaře 2012 vydala svou první knihu Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky a na podzim 2013 její pokračování s názvem Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše. Na podzim 2015 vyšla její třetí kniha, s názvem Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. Ester omezila svou terapeutickou praxi, jelikož je maminkou malé dcerky Jasmínky . Věnuje se psaní, pořádá tématické přednášky, semináře a pobyty pro ženy a kurzy regresních prožitkových terapií.

Popularní články

Nahoru