AUDIOKNIHA

KARMICKÁ SINUSOIDA - Z DENÍKU REGRESNÍ TERAPEUTKY

 

VÍCE O KNIZE SE DOČTETE TADY

SEZNAM KAPITOL

1. Má cesta ke světlu 
2. Hořký pohár Zodiakův aneb má vztahová pouť 
3. Doba temna
4. Odkud jsme přišli? Jaký je náš životní smysl? Odpovědi hledejme v sobě 
5. O regresní terapii
6. Neodpuštění rodičům, strachy, deprese, obsese 
7. Porodní a prenatální traumata, hledejme příčiny našich problémů i tam
8. Nedostatek sebevědomí 
9. a 10. Zdravotní potíže
11. Vztahové problémy, nevěra, rozchod, upnutí 
12. Kdo je pro nás ten pravý, ta pravá
13. Smrt blízkého přítele
14. Příběh Sandry
15. Závislosti
16. Fobie, strachy, nepochopení
17. Nespokojenost, vztek, obviňování, nenávist 
18. Finanční problémy, nenaplňující práce 
19. Chtěli bychom pomáhat 
20. Regrese odhaluje naše poslání 
21. Regrese dětí 
22. Indigové děti 
23. Neplodnost 
24. Rodinná karma aneb v jakých programech žijeme, takové nastavujeme i našim dětem 
25. Miluj otce svého
26. Příběh Tomáše
27. Manuál pro každodenní použití 

 

320Kč / 12 eur 

Audio kniha vám přijde po zaplacení na váš email ve formátu MP3

ZPĚT NA STRÁNKU KNIHY TADY

AUDIOKNIHA

VESMÍRNÁ SINUSOIDA - OKNO DO MÉ DUŠE

 

VÍCE O KNIZE SE DOČTETE TADY

SEZNAM KAPITOL

1. PROLOG / Kéwa
2. Edwar
3. Erestor
4. Temu
5. Isobell
6. John B.
7. Linda
8. Renikarnace, pravda nebo fantazie
9. Žijeme tak, jak přicházíme na svět
10. Všechno je jako má být
11. Mikulášsko čertovské trauma
12. Nedůvěra
13. Poradna
14. Pocity viny
15. A zase ty vztahy
16. Cesta za láskou - Příběh Carol
17. Vztahové závislosti
18. Příběh Bibiany
19. Jindřichova cesta vzhůru
20. Poradna
21. Přivtělené duše a duše mrtvých
22. Poradna
23. A zase ty peníze. Finanční karma.
24. Strach vykročit do neznáma. Příběh Margit. 
25. Poradna
26. Zdravotní problémy aneb když k nám duše promlouvá
27. Nebuďte svým vlastním vězněm a osvoboďte se
28. Buďte druhým inspirací svým vlastním příběhem
29. Poradna
30. Autoregrese
31. Pseudochuchovní svět se zblánil aneb držte si klobouky
32. Jak se osvobodit od účinků karmy a převtělovat se
33. Okno do mé duše / Smrt nejlepšího přítele, ayahuasca, nová naděje
34. Nastal čas aneb všechno je jinak
35. Vše je o lidech aneb porod v mé režii
36. Vztahové delírium 
37. Duchovní partner
38. Epilog

ZPĚT NA STRÁNKU KNIHY TADY

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.