K tištěné knize, kterou si objednáte vás obdaruji AUDIO KNIHOU v hodnotě 260Kč. 

Příběh, který ve vás zanechá spoustu láskyplných pocitů, moudrosti a pochopení vypráví Marek Ščotka. 

Věřím, že vás krásný a magický hlas Marečka Ščotky, který tomuto audio příběhu vdechl život, pohladí a vtáhne do světa, který je plný lásky a životního moudra. 

 

Cena TIŠTĚNÉ KNIHY je 330Kč + poštovné

Audio kniha k vám dorazí na email.  Je ve formátu mp3, má 22 kapitol a vy si je můžete stáhnout do svého počítače nebo mobilního zařízení. 

Zajímá vás, kdo je Marek Ščotka? Muž, který propůjčil této knize svůj hlas? 

ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST MARKŮV PŘÍBĚH 

A to není všechno 🙂 

Když jsem jí slyšela poprvé, rozplakala mně. 
Ale ještě dříve mě rozplakalo a dojalo to, že příběh Kiliánka, tedy námět mé knihy inspiroval Radku a Milana z Divadla Smíšek k zahrání divadelní hry pro děti. 
Ráda bych se s vámi podělila o úvodní píseň, kterou oba nazpívali. Věřím, že čtenáře této knihy jejich píseň potěší a dojme zároveň stejně jako mě ♥️
Děkuji Radko a Milane 💜🙏

Přiznám se vám, že když jste minulý rok zveřejnila, že jste vydala knihu pro děti, moc mi to k vám nesedělo. Říkala jsem si, o čem asi taková regresní terapeutka může psát v knize pro děti? Před Vánoci jsem na ni narazila v knihkupectví a přiznám se vám - začetla jsem se do ní. Otevřela jsem jí na stránce, kterou jsem si prostě ten den potřebovala přečíst. Knihu jsem si nesla domů, i když děti nemám a jedno vám povím! Tuhle knihu by si měl přečíst každý. Děti i dospělí, kteří chtějí vědět více. Dala jste do ní mnoho rad a moudrosti. Je to kniha, která pomáhá a léčí. Otevřela mi oči i srdce. Děkuji Ester! Jste skvělá! Jen tak dále. Radka

Radka Verešová Účetní

Před chvílí jako bych zapnula rozhlas po drátě, jako když jsme byli malí. Ve čtvrt na sedm byl Hajaja...moc jsem se vždycky těšila. Často vyprávěl pohádky pan Brodský. A dneska jsem se vrátila do dětství, zazněla první kapitola Kiliánka. A každý večer, jak jen to bude možné, mě čeká další kapitola. Jé, jak já už se těším na další díl. Děkuji Esterko. Děkuji Marečku.

Pavlína Mučková tajemnice