Kniha pro malé i velké čtenáře

Cesta knihy Kiliánovo tajemství

Knihu Kiliánovo tajemství jsem poprvé vydala v roce 2017.

Avšak po pár letech jsem se rozhodla příběh upgradovat, vylepšit, dát mu hezčí kabátek a zejména ho zkrášlit krásnými a poutavými ilustracemi.

Dlouho jsem hledala tvůrce, tvůrkyni, která dokáže Kiliánkovi vdechnout svou tvorbou život.

A našla jsem. Ona si mě našla. Obě jsme se našly. Je jí úžasná ilustrátorka Terezka Mušková Olivová.

Už po pár náhledových ilustracích, které vytvořila, jsem se do její tvorby zamilovala.

Tehdy mě napadlo jediné. Je to přesně ten chlapec, jehož příběh ještě uzdraví nejednu duši.

S Terezčinými akvarelovými ilustracemi bude mít příběh ještě hlubší rozměr a bude jej krásně doplňovat.

Kiliánkův krásný příběh si zaslouží pro svou hloubku, moudrost a laskavost, aby byl i nadále vyprávěn.


Ve Vesmíru je všechno dokonalé. Vše žije a putuje
svým vlastním tempem. Pulsuje, září, svítí i
zhasíná. Ve Vesmíru se vše rodí, ale i zaniká.
Je tam světlo i tma. A bez tmy by světlo nemohlo
existovat a tma by zase nemohla existovat bez světla.
Tak jako v příběhu, který vám budu vyprávět.

Planeta Bela je podobná planetě Zemi. Jsou tam louky, lesy, hory, moře i řeky, stejně jako na Zemi. Na Bele všichni žijí v souladu s přírodou a chovají se k sobě hezky. A právě tam, se svými rodiči, žije velice moudrý a zvídavý chlapec Kilián. Jednoho dne se Kiliánkovi zjeví jeho průvodci a sdělí mu, že byl vybrán ke zvláštnímu úkolu, a to, odcestovat na planetu Zemi, kterou si vždycky přál navštívit. Jeho cesta však nebude cestou obyčejnou. Mnoho dětí na Zemi je smutných a mají různá trápení, ale Kiliánek by jim mohl pomoci. Má přeci jedinečný dar a v tom spočívá jeho tajemství.


Už po přečtení první kapitoly bylo patrné, že je to příběh ve kterém se poznávám jako dítě. Dítě, které si tady na této zemi odjakživa přišlo, že sem nepatří a které věří, že existuje jeho domov jinde - než tady. S každou kapitolou jsem se dojímala a zároveň si uvědomovala kolik moudrého sdílení do tohoto překrásného příběhu Ester soustředila. Říkala jsem si, že takový příběh musí stvořit jen ten, kdo ví a Ester bezpochyby ví.
Lenka Kratochvílová

Tak to vypadá uvnitř knihy


Knihu Kiliánka jsem si mohla přečíst ještě dříve, než putovala do tisku. Esterčina kniha je dojemná, krásná, poutavá a věřím, že se dotkne srdcí dětí a i dospělých, zrovna tak, jako se dotkla mě.
Milena Froňková
Tahle kniha je kouzelně chytlavá. Má obsah, který jsem ještě nenašla v žádné knize pro děti. Podněcuje fantazii a několikrát jsem se přistihla při větě: ,,Och, tolik moudrosti a lásky..." Kniha je plná moudrých slov, které hladí duši, Lehký, nezamotaný a ke konci každé kapitoly se nemůžu dočkat co bude dál. Doporučuji všem, kteří se potřebují rozvzpomenout na to, kde je jejich doma.
Jana Varyšová

Tak to vypadá uvnitř knihy


Tuhle knihu by si měli přečíst děti i dospělí, kteří chtějí vědět více. Dala jste do ní mnoho rad a moudrosti. Je to kniha, která pomáhá a léčí.
Radka Procházková

Tak to vypadá uvnitř knihy


Kniha, která se dotkne srdcí i duší jak malých tak i velkých čtenářů, má 98 stran a 22 kapitol.

Kiliánek je poutník. Vyslán na naši planetu, aby skrze sebe léčil jiné. Cestuje v ochranné bublině, jako tak trochu my všichni. Pozoruje, naslouchá. Možná je na zdejší zemské poměry až příliš vnímavý. Ale... je to přeci jen dítě a jeho mysl je čistá. A také,... je odjinud. Kiliánkovo vnímání se podobá tomu našemu, těsně před tím než jsme dospěli a zapomněli. A proto je tu. Zdánlivě kvůli dětem.. ale přitom léčí i nás dospělé. Naslouchejme tomu, jak pomyslně tluče na naše srdce. Je to snadnější než si do nekonečna zacpávat uši.
Zuzana Voznicová

Když jsem v roce 2017 vydala tuto knihu, inspirovala mé přátelé, Radku a Milana Janíkovy z divadla Smíšek, nejen ke ztvárnění divadelní hry pro děti, ale také k vytvoření několika krásných písní.

A vy se nyní můžete zaposlouchat do jedné z nich.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
'Kiliánka čteme s mou 6letou Sofinkou vždy před usnutím už podruhé, poprvé ve 4 letech. Kiliánek se postupně stal Sofinčiným kamarádem a spojencem. S hlavním hrdinou společně prožíváme všechna jeho dobrodružství, jeho tajuplnou cestu na planetu Zemi. Vnímám, jak se Sofinka vždy přenese do Kiliánkova světa, daný příběh ji zcela pohltí… zasněný pohled a dlouhé mlčení a vzápětí pak spousty navazujících otázek… Kniha vede děti k nahlédnutí do jejich vnitřního světa a rozpomenutí se na dávnou pouť jejich duše, zároveň k rozvoji poznání a sebepoznání … Příběh citlivou a nenásilnou formou odpoví dětem na jejich hloubavé otázky, upokojí a pohladí dětskou dušičku, zahřeje u srdce… potvrdí, že nejsilnějším citem je a vždycky bude láska. Z vlastní zkušenosti můžu říci, že kniha je určena, jak malým, tak i velkým čtenářům bez rozdílu Ester do knihy vetkla celou svoji jemnou, citlivou a velmi laskavou podstatu. Knihu Kiliánovo tajemství doporučuji všem nejen jako terapeutka, ale především jako máma...❤ A ilustrace jsou prostě překrásné... zkrátka - palec nahoru, Ester a pokračuj v tvorbě, děkujeme🙏
Radka TrampotováTerpeutka. Útulna pro tělo a duši. Bedihošť.

Lilinka a Mareček jsou čtenáři mé knihy Kiliánovo tajemství a natolik je knížka zaujala, že se rozhodli natočit video.

A mě tím samozřejmě velice potěšili a dojali.
Jsem ráda, že si příběh Kiliánka nachází své čtenáře a jeho příběh se šíří mezi další děti dále ♥

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

TIŠTĚNÁ KNIHA

Chci si poslechnout ukázky z audioknihy ZDE

Cena tištěné knihy je 380 Kč včetně 10% DPH + dopravné.

AUDIOKNIHA

Cena audioknihy je 320 Kč včetně 21% DPH

Chci si poslechnout ukázky z audioknihy ZDE

EKNIHA

Cena Eknihy je 290 Kč včetně 10% DPH.

PTÁTE SE

ZASÍLÁTE I DO ZAHRANIČÍ?

Ano, zasílám. Na Slovensko. Do Německa, Francie, Rakouska, Belgie, Dánska, Švédska, Irska i Velké Británie. V objednávkovém formuláři si navolíte svou zemi a zároveň vám přijdou platební podklady pro měnu v eurech. 

PRO JAK STARÉ ČTENÁŘE KNIHA JE?

Kniha je vhodná pro děti od 4 - 5 let. Ty už příběhu rozumí. Dosud je nejstarší čtenářkou knihy 84 letá dáma, která si Kiliánka velice zamilovala 🙂 

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočká nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 

Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 

V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.