Vítejte na stránce

Ebooku

Partnerská osudová čísla/ Jak na vztahy?

Pronikněte do světa partnerských osudových čísel, která vám pomohou lépe pochopit a snadněji uchopit váš společný partnerský úkol.


Možná partnera nemáte a toužíte už po někom, o kom byste mohli říci, že je to ten pravý nebo ta pravá.

Možná partnera máte, ale nejste ve vztahu příliš spokojení a říkáte si, že by to mohlo být jinak.

Také je možné, že vaše duše prahne po vztahu, o kterém byste mohli říci, že jste našli partnera duše.

Anebo naplněný vztah máte a rádi byste nahlédli za oponu partnerských osudových čísel.


Proč jsem svou studii nazvala „Partnerská osudová čísla?“

 Protože i čísla mají svou vibraci.

 A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

Stačí sečíst vaše a partnerovo životní číslo a má studie vám přiblíží váš vztah do hloubky.

Přečteno jedním dechem, s očima dokořán a otevřenou pusou. Teď se budu vracet ke každému slovíčku. A dosazovat a pátrat v dušičce a srdíčku. Ani vteřinu nelituji, že jsem objednala.
Iva, čtenářka.

Za každou kapitolou jednotlivých DEVÍTI partnerských osudových čísel si přečtete autentické příběhy několika párů, které se nestyděly podělit se s vámi o svůj vztahový příběh.

V příbězích najdete různé vztahové roviny a také to, že se vyznačují svým specifickým partnerským číslem, které vám může získat vhled, na co se i vy ve svém partnerském příběhu můžete zaměřit.

Nejen jednotlivá čísla, ale příběhy vám pomohou pochopit co má ve vztahu destrukční a harmonizační charakter.

A také, na čem se dá zapracovat a jak můžete obrousit své partnerské hrany.

A to není všechno! 

Čeká na vás partnerský test Zrcadlo vztahu.

A pro nezadané test Zrcadlo duše.

Na závěr jsem si pro vás připravila článeček Vztahové desatero/Jak na vztahy?

Měla jsem tu čest číst novou eknihu jako jedna z prvních. Protože jsem velký nadšenec numerologie, která mi připadá logická, byla jsem velmi zvědavá. Knížku jsem zhltla, nemohla jsem ji nepřečíst najednou, protože toto číslo a kombinace čísel v něm se týkala rodičů, tohle zase dcery a tohle a tohle....Zkoumala jsem známé páry, především ty, které jsou už spolu déle a fakt to, ty brďo, sedí! Skvělý je i návod k harmonizaci, protože když ti dva chtějí být spolu, pomůže jim to obrousit hrany, najít společné slovo. Navrch příběhy skutečných párů, přímá ukázka reálného života. A taky originální obrázky Esterky, milé pohlazení. Doporučuji celým srdcem.
Pavlína Mučková tajemnice
Tento ebook jsem přečetla jedním dechem, nádhera, opravdu se v tom čísle poznávám, svoje chyby, zranitelnost, trauma z minulosti .... je to tam! Určitě ji přečtu vícekrát a budu přemýšlet ❤️ Moc děkuji!
Miroslava Hamáčková Podnikatelka
"Wow. Tak to je absolutní bomba. Vypočítala jsem si všechny vztahy ve svém životě. Nejen partnerské, ale i ty další. Najednou je mnoho věcí jasnějších a vidím, kde jsou mé silné a slabé stránky. Je to skvělý materiál pro práci na vlastních přesvědčeních. Ukazuje se v tom, kde ještě jsou bolístky a kde už je pochopeno. A je to napsáno srozumitelně a jasně pro kohokoliv. Test Zrcadlo duše má dost přínosné informace, se kterými se dá dále pracovat. A vztahové desatero obsahuje spoustu dobrých rad, jak s tím vším pracovat a nemít pocit marnosti. Je to nářez, pro někoho to bude silný impulz k probuzení, ale stojí to za to, nepochybně....❤
Petra Havlíková Terapeutka, poradkyně a lektorka

Co stálo za zrodem partnerských osudových čísel?

Čísla mě vždy fascinovala a už od svých osmnácti  let jsem se zajímala o numerologii.

Když jsem před pár lety ukončila jeden ze svých vztahů, svěřila jsem se svému kolegovi Marku Ščotkovi se svými pocity, který jsem v sobě nosila dlouho,  že musí existovat nějaký numerologický vztahový klíč.

On mi na to odpověděl, že takový klíč je. A to je společné partnerské číslo.

Bez dalších otázek jsem se toho chytla a začala hledat.

Sbírala jsem životní čísla všech partnerů na které jsem v průběhu dvou let narazila.

Následně jsem vydala článek Partnerská osudová čísla a zveřejnila ho na svých webových i facebookových stránkách.

Ani v nejmenším jsem nečekala tak obrovský ohlas.

Svou původní článkovou studii jsem postupem času obohatila, rozkošatila a nyní nastal čas se o ni s vámi podělit.

Tato elektronická kniha je graficky zpracována do barevné verze a obohacená nejen o krásné ilustrace, ale i autentické fotografie párů ze vztahových příběhů. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nahlédnutí do ebooku. 

Tuto jedinečnou vztahovou studii si cením na 350Kč.

Po zaplacení obdržíte email s knihou ve formátu pdf.

Vy si ji tak můžete stáhnout do svého mobilu nebo počítače. 

V případě, že byste si rádi pořídili tištěnou verzi, tady je ta možnost.


VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.