Vítejte na stránce E-booku

Partnerských osudových čísel/ Jak na vztahy?

Pronikněme společně do světa partnerských osudových čísel, která vám pomohou lépe pochopit a snadněji uchopit váš společný partnerský úkol.


Možná partnera nemáte a toužíte už po někom, o kom byste mohli říci, že je to ten pravý nebo ta pravá.

Možná partnera máte, ale nejste ve vztahu příliš spokojení a říkáte si, že by to mohlo být jinak.

Také je možné, že vaše duše prahne po vztahu, o kterém byste mohli říci, že jste našli partnera duše.

Anebo naplněný vztah máte a rádi byste nahlédli za oponu partnerských osudových čísel.


Proč jsem svou studii nazvala „Partnerská osudová čísla?“

 Protože na náhody nevěřím.

 I čísla mají svou vibraci.

 A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

Přečteno jedním dechem, s očima dokořán a otevřenou pusou. Teď se budu vracet ke každému slovíčku. A dosazovat a pátrat v dušičce a srdíčku. Ani vteřinu nelituji, že jsem objednala.
Iva, čtenářka.

Za každou kapitolou jednotlivých partnerských osudových čísel si přečtete autentické příběhy několika párů, které se nestyděly podělit se s vámi o svůj vztahový příběh.

V příbězích najdete různé vztahové roviny a také to, že se vyznačují svým specifickým partnerským číslem, které vám může získat vhled, na co se i vy ve svém partnerském příběhu můžete zaměřit.

Nejen jednotlivá čísla, ale příběhy vám pomohou pochopit co má ve vztahu destrukční a harmonizační charakter.

A také, na čem se dá zapracovat a jak můžete obrousit své partnerské hrany.

A to není všechno! 

Čeká na vás partnerský test Zrcadlo vztahu.

A pro nezadané test Zrcadlo duše.

Na závěr jsem si pro vás připravila článeček Vztahové desatero/Jak na vztahy?

"Wow. Tak to je absolutní bomba. Vypočítala jsem si všechny vztahy ve svém životě. Nejen partnerské, ale i ty další. Najednou je mnoho věcí jasnějších a vidím, kde jsou mé silné a slabé stránky. Je to skvělý materiál pro práci na vlastních přesvědčeních. Ukazuje se v tom, kde ještě jsou bolístky a kde už je pochopeno. A je to napsáno srozumitelně a jasně pro kohokoliv. Test Zrcadlo duše má dost přínosné informace, se kterými se dá dále pracovat. A vztahové desatero obsahuje spoustu dobrých rad, jak s tím vším pracovat a nemít pocit marnosti. Je to nářez, pro někoho to bude silný impulz k probuzení, ale stojí to za to, nepochybně....❤
Petra Havlíková Terapeutka, poradkyně a lektorka

Co stálo za zrodem partnerských osudových čísel?

Čísla mě vždy fascinovala a už od svých osmnácti  let jsem se zajímala o numerologii.

Když jsem před pár lety ukončila jeden ze svých vztahů, svěřila jsem se svému kolegovi Marku Ščotkovi se svými pocity, který jsem v sobě nosila dlouho,  že musí existovat nějaký numerologický vztahový klíč.

On mi na to odpověděl, že takový klíč je. A to je společné partnerské číslo.

Bez dalších otázek jsem se toho chytla a začala hledat.

Sbírala jsem životní čísla všech partnerů na které jsem v průběhu dvou let narazila.

Následně jsem vydala článek Partnerská osudová čísla a zveřejnila ho na svých webových i facebookových stránkách.

Ani v nejmenším jsem nečekala tak obrovský ohlas.

Svou původní článkovou studii jsem postupem času obohatila, rozkošatila a nyní nastal čas se o ni s vámi podělit.

Jak jste si již mohli u doprovodných obrázků všimnout, elektronická kniha je graficky zpracována do barevné verze. 

A pokud vás napadá myšlenka, proč zrovna elektronická kniha a ne tištěná kniha, ráda vám na ni odpovím. 

Vydání tištěné knihy by bylo v barevném provedení finančně dosti nákladné.

Ovšem potěším vás 🙂

Nejen, že si ji můžete stáhnout do svého pc zařízení nebo mobilu, ale nechat si ji vytisknout a obdarovat jí jak sebe, tak i třeba někoho, o kom víte, že by Partnerská osudová čísla ocenil. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pojďme se společně podívat, jak taková elektronická - tištěná verze vypadá.

A nyní k ceně elektronické knihy.

Svou několika letou a jedinečnou studii si cením na 350Kč / 14Eur.

Cena ebooku je včetně DPH 10%. 

Tak tedy, jdete do toho?

Pokud ano

Po načtení částky na účet, obdržíte email s knihou ve formátu pdf. Vy si ji tak můžete stáhnout do svého mobilu nebo počítače. 


Měla jsem tu čest číst novou eknihu jako jedna z prvních. Protože jsem velký nadšenec numerologie, která mi připadá logická, byla jsem velmi zvědavá. Knížku jsem zhltla, nemohla jsem ji nepřečíst najednou, protože toto číslo a kombinace čísel v něm se týkala rodičů, tohle zase dcery a tohle a tohle....Zkoumala jsem známé páry, především ty, které jsou už spolu déle a fakt to, ty brďo, sedí! Skvělý je i návod k harmonizaci, protože když ti dva chtějí být spolu, pomůže jim to obrousit hrany, najít společné slovo. Navrch příběhy skutečných párů, přímá ukázka reálného života. A taky originální obrázky Esterky, milé pohlazení. Doporučuji celým srdcem.
Pavlína Mučková tajemnice
Tak knihu jsem přečetla jedním dechem, nádhera, opravdu se v tom čísle poznávám, svoje chyby, zranitelnost, trauma z minulosti .... je to tam! Určitě ji přečtu vícekrát a budu přemýšlet ❤️ Moc děkuji!
Miroslava Hamáčková Podnikatelka

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.