Jmenuji se Ester Davidová a byl to můj životní příběh, který mě dovedl k regresním terapiím.

Právě tato technika mi pomohla rozuzlit a pochopit nejen to, co se mi v životě dělo, nalézt příčiny mých problémů, ale zejména pochopit sebe sama.

Navedla mě na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých.

Během roku 2007 jsem absolvovala několik regresních terapií, které mi pomohly najít životní směr.

V roce 2008 jsem absolvovala kurz regresních terapií u paní Míly Lukášové. Terapeutické praxi jsem se začala věnovat o rok později. 

Mé životní prožitky a poznatky z terapeutické praxe a velká vášeň pro psaní, mě průběžně posunuly k napsání knih: Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky, Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše a Vztahová sinusoida - Příběh pro Jasmínku. 

Tyto knihy na sebe postupně navazují a letos plánuji vydání jejich čtvrté knižní sestry a tou bude Životní sinusoida - Příběh pokračuje. 

KARMICKÁ SINUSOIDA - Z DENÍKU REGRESNÍ TERAPEUTKY

VESMÍRNÁ SINUSOIDA - OKNO DO MÉ DUŠE

VZTAHOVÁ SINUSOIDA - PŘÍBĚH PRO JASMÍNKU

Když se mi v roce 2013 narodila dcera Jasmínka, svou individuální terapeutickou praxi jsem na pár let omezila a začala se věnovat lektorské činnosti a tvorbě online programů a kurzů regresních terapií.

Více o regresním terapeutickém sezení se mnou se dozvíte 

ZDE

V průběhu tří let jsme s mou kolegyní a skvělou přítelkyní Lenkou Perextovou uskutečnily několik prožitkových pobytů pro ženy v Beskydech a také jógový a zážitkový pobyt v Indii. 

Na náš Indický příběh

Mnohdy klienti očekávají od terapeuta zázraky a spoléhají, že jim pomůže a vyřeší za ně jejich problémy a to v nás zaselo semínko myšlenky k vytvoření projektu 

BÝT SOBĚ TERAPEUTEM

Projekt mě zajímá

Nedávno jsem byla hostem v živém vysílání Příznaky transformace, které bylo věnováno tématu: Strachu, úzkostí, depresí a panických atak. Pokud jsou vám tato témata blízká, srdečně vás zvu ke shlédnutí. 

Základní kurz a Pokračovací kurz I., si mohou absolventi projít formou online video kurzů.

Sami se pak rozhodnou, zda budou ve studiu pokračovat dále a postoupí do kurzu Pokračovacího II. a kurzu Kvalifikačního, které jsou již vedeny za mé přítomnosti a konají se většinou v soukromí chaty v Beskydech. 

 

Mateřství a jeden z mých posledních vztahů mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství a právě ženská témata mě nasměrovala k vytvoření video programu Léčení energie dělohy.

Společně s kolegyní Lenkou Perextovou vedeme ženy tak, aby si mohly pomocí hlubinných terapeutických a meditačních technik projít hlubokým uvolněním a léčením nefunkčních rodových programů.

Jakožto milovnice Keltské a Britské kultury jsem již od dětství toužila poznat tyto končiny. Vloni na jaře tomu osud chtěl, abych poznala úžasnou ženu, která mi pomohla tento sen uskutečnit.

Zuzana je profesionální průvodkyní, žijící mnoho let v Londýně a vloni v červnu jsme společně uskutečnily poznávací a prožitkový pobyt "Po stopách mystických míst jižní Anglie". 

A jelikož se tento pobyt těšil velké oblibě našich účastníků, rozhodly jsme se podniknout letos v červnu další a to, "Po stopách tajemství skotského nebe". Jak už sám název napovídá, vydáme se na nejkrásnější místa ve Skotsku. 

Video příběh z našeho pobytu "Po stopách mystických míst jižní Anglie"

Dva roky ležel příběh chlapce z Hvězd v mém spisovatelském šuplíku a na podzim 2017 nastal jeho čas a spatřil světlo světa. 

Na začátku roku jsem vydala další knižní klenot a je jím Deník pro každou ženu JÁ. ŽENA. 

Už o něm víte? 

Pronikněme společně do světa partnerských osudových čísel, která vám pomohou lépe pochopit a snadněji uchopit váš společný partnerský úkol.


Rituální Znovu-zrození 

Všichni jsme si prošli porodem fyzickým.

Ale už ne porodem energetickým. Ten je v dnešní době zcela opomíjený. 

A právě to, mě dovedlo k vytvoření nového audio online programu 

Video - Povídání o programu 

S velkou radostí a vděkem své poznání a zkušenosti předávám na své cestě dále.

A věřím, že řada z Vás, tedy těch, kteří jsou na cestě hledání a poznání, se stanou sami sobě terapeutem.