Vítejte na stránce knižní příručky

PARTNERSKÁ OSUDOVÁ ČÍSLA

Pronikněte do světa partnerských osudových čísel, která vám pomohou lépe pochopit a snadněji uchopit váš společný partnerský úkol.


Možná partnera nemáte a toužíte už po někom, o kom byste mohli říci, že je to ten pravý nebo ta pravá.

Možná partnera máte, ale nejste ve vztahu příliš spokojení a říkáte si, že by to mohlo být jinak.

Také je možné, že vaše duše prahne po vztahu, o kterém byste mohli říci, že jste našli partnera duše.

Anebo naplněný vztah máte a přesto byste rádi nahlédli za oponu partnerských osudových čísel.


Proč zrovna Partnerská osudová čísla?

Protože na náhody nevěřím.

Protože i čísla mají svou energii a vibraci.

A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

Co stálo za zrodem partnerských osudových čísel?

Čísla mě vždy fascinovala a už od svých osmnácti  let jsem se zajímala o numerologii.

Když jsem před pár lety ukončila jeden ze svých vztahů, svěřila jsem se svému kolegovi Marku Ščotkovi se svými pocity, že musí existovat nějaký numerologický vztahový klíč.

On mi na to odpověděl - ano, takový klíč je. A to je společné partnerské číslo.

Bez dalších otázek jsem se toho chytla a začala hledat.

Sbírala jsem životní čísla všech partnerských dvojic, na které jsem v průběhu dvou let narazila.

Následně jsem vydala článek Partnerská osudová čísla a zveřejnila ho na svých webových i facebookových stránkách a ten získal kladný ohlas čtenářů.

Ten mě inspiroval k rozšíření mé studie a vytvoření ebooku, který jsem vydala na konci roku 2018.

A jelikož má mnoho lidí rádo knihu tištěnou, rozhodla jsem se vnést do mé studie ještě další poznatky a vydat jí knižně. 


Nejen jednotlivá čísla, ale příběhy vám pomohou pochopit co má ve vztahu destrukční a harmonizační charakter.

A také, na čem se dá zapracovat a jak můžete obrousit své partnerské hrany.


... Ještě v neděli po kurzu jsme otevřeli knihu Partnerská osudová čísla. Museli jsme si některé pasáže našeho partnerského čísla přečíst vícekrát. Ne proto, že bychom nepochopili, ale proto, že jsme nechtěli uvěřit, že jsi tohle napsala na papír a nežiješ s námi pod jednou střechou. Jako bys tady s námi byla po celou dobu našeho vztahu. Od začátku až po dnešek. Po tuto chvíli, kdy se už delší dobu pokouším (jak píšeš) vrátit svému muži jeho roli, zbroj a koně a ponechat mu jeho pozici plnohodnotného muže. Úplně mi vhrkly slzy dojetí do očí, když jsem si zpětně díky Tobě připomněla, co všechno jsme spolu překonali. Moc Ti za to děkuji. Máš velký dar skrze čísla nahlédnout do lidských duší a na papír přenést i to, co zůstává skryto často i nejbližším. Tvé knihy otevírají oči, pomáhají, posouvají a probouzí. Už se moc těším na Tvá další díla.
Majka Imrichová
Dobrý večer, Vaše kniha "Partnerská osudová čísla" ke mně dorazila dnes, v sobotu (!). Děkuji za rychlé vyřízení své objednávky. Vaše kniha je super, už mám od Vás druhou (první je Cesty duše v číslech a znameních). Jako vždy - poznala jsem se tam, i se svými partnery 😁a už rozumím tomu, proč nám to nemělo vyjít😢. Po posledním rozchodu jsem teprve dva měsíce, zatím nikoho nehledám a nechávám věci plynout...
Zuzana J.
✍️🙏 Velmi děkuji za knížku "Partnerská osudová čísla", a informace v ní. Nevím, kde tuhle moudrost a pravdu v tak jednoduchém a čistém provedení bereš. Já jsem z toho nadšená. Na nás s mužem to sedí snad do poslední tečky... Teď už vím, proč tak některé věci máme a i to, že se mi je podařilo rozkličovat dobře a tvá kniha to jen sečetla a podtrhla Báječné. Velmi cenné informace, tohle by si měl přečíst každý, kdo neví, proč se mu některé věci dějí.
Jana JanošcováDrátované stromy života od Jany a Petra, www.dratovanestromyzivota.cz

Co všechno na vás v knižní příručce čeká?

Rozbor devíti čísel vztahů a jednotlivé číselné kombinace

Za každou kapitolou jednotlivých partnerských osudových čísel si přečtete autentické příběhy několika párů, které se nestyděly podělit se s vámi o svůj vztahový příběh.


V příbězích najdete různé vztahové roviny a také to, že se vyznačují svým specifickým partnerským číslem, které vám může získat vhled, na co se i vy ve svém partnerském příběhu můžete zaměřit.


Dozvíte se, jakou roli hrála vztahová čísla v mém životním a partnerském příběhu.


V knize na vás čeká partnerský test Zrcadlo vztahu a pro nezadané test Zrcadlo duše.


A kapitola Vztahové desatero, vás nasměruje k vedení - Jak na vztahy.


Kniha má 96 stran a 13 kapitol

✍️🙏 Hned po rozbalení jsem se začetla a počítala naše partnerské číslo. Vyšlo mi číslo 3 (já 1, partner 2). Měla jsem husí kůži z toho, jak neuvěřitelně vše sedělo. Oba si táhneme zátěž z předchozích vztahů. A stále nás to ovlivňuje. Oba máme děti z předchozích manželství a společně jedno. A je pravdou, že náš vztah hodně závisí na upřímné komunikaci. Trošku nám to vázlo. Vzala jsem si to k srdci a včera večer jsme si s partnerem krásně popovídali. Otevřeně, upřímně. A hodně věcí se mezi námi vyčistilo. Je to opravdu potřeba spolu mluvit. Děkuji za tak krásnou knížku.
Čtenářka Barbora V.

Běžná cena tohoto tištěného průvodce činí 250Kč + dopravné.


V případě, že byste si rádi pořídili ebookovou verzi, tady je ta možnost.

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.