Vítejte na stránce knižní příručky

PARTNERSKÁ OSUDOVÁ ČÍSLA

Pronikněte do světa partnerských osudových čísel, která vám pomohou lépe pochopit a snadněji uchopit váš společný partnerský úkol.


Možná partnera nemáte a toužíte už po někom, o kom byste mohli říci, že je to ten pravý nebo ta pravá.

Možná partnera máte, ale nejste ve vztahu příliš spokojení a říkáte si, že by to mohlo být jinak.

Také je možné, že vaše duše prahne po vztahu, o kterém byste mohli říci, že jste našli partnera duše.

Anebo naplněný vztah máte a přesto byste rádi nahlédli za oponu partnerských osudových čísel.


Proč zrovna Partnerská osudová čísla?

Protože na náhody nevěřím.

Protože i čísla mají svou energii a vibraci.

A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

Co stálo za zrodem partnerských osudových čísel?

Čísla mě vždy fascinovala a už od svých osmnácti  let jsem se zajímala o numerologii.

Když jsem před pár lety ukončila jeden ze svých vztahů, svěřila jsem se svému kolegovi Marku Ščotkovi se svými pocity, že musí existovat nějaký numerologický vztahový klíč.

On mi na to odpověděl - ano, takový klíč je. A to je společné partnerské číslo.

Bez dalších otázek jsem se toho chytla a začala hledat.

Sbírala jsem životní čísla všech partnerských dvojic, na které jsem v průběhu dvou let narazila.

Následně jsem vydala článek Partnerská osudová čísla a zveřejnila ho na svých webových i facebookových stránkách a ten získal kladný ohlas čtenářů.

Ten mě inspiroval k rozšíření mé studie a vytvoření ebooku, který jsem vydala na konci roku 2018.

A jelikož má mnoho lidí rádo knihu tištěnou, rozhodla jsem se vnést do mé studie ještě další poznatky a vydat jí knižně. 


Nejen jednotlivá čísla, ale příběhy vám pomohou pochopit co má ve vztahu destrukční a harmonizační charakter.

A také, na čem se dá zapracovat a jak můžete obrousit své partnerské hrany.


... Ještě v neděli po kurzu jsme otevřeli knihu Partnerská osudová čísla. Museli jsme si některé pasáže našeho partnerského čísla přečíst vícekrát. Ne proto, že bychom nepochopili, ale proto, že jsme nechtěli uvěřit, že jsi tohle napsala na papír a nežiješ s námi pod jednou střechou. Jako bys tady s námi byla po celou dobu našeho vztahu. Od začátku až po dnešek. Po tuto chvíli, kdy se už delší dobu pokouším (jak píšeš) vrátit svému muži jeho roli, zbroj a koně a ponechat mu jeho pozici plnohodnotného muže. Úplně mi vhrkly slzy dojetí do očí, když jsem si zpětně díky Tobě připomněla, co všechno jsme spolu překonali. Moc Ti za to děkuji. Máš velký dar skrze čísla nahlédnout do lidských duší a na papír přenést i to, co zůstává skryto často i nejbližším. Tvé knihy otevírají oči, pomáhají, posouvají a probouzí. Už se moc těším na Tvá další díla.
Majka Imrichová
✍️🙏 Velmi děkuji za knížku "Partnerská osudová čísla", a informace v ní. Nevím, kde tuhle moudrost a pravdu v tak jednoduchém a čistém provedení bereš. Já jsem z toho nadšená. Na nás s mužem to sedí snad do poslední tečky... Teď už vím, proč tak některé věci máme a i to, že se mi je podařilo rozkličovat dobře a tvá kniha to jen sečetla a podtrhla Báječné. Velmi cenné informace, tohle by si měl přečíst každý, kdo neví, proč se mu některé věci dějí.
Jana JanošcováDrátované stromy života od Jany a Petra, www.dratovanestromyzivota.cz

Co všechno na vás v knižní příručce čeká?

Rozbor devíti čísel vztahů a jednotlivé číselné kombinace


Za každou kapitolou jednotlivých partnerských osudových čísel si přečtete autentické příběhy několika párů, které se nestyděly podělit se s vámi o svůj vztahový příběh.

V příbězích najdete různé vztahové roviny a také to, že se vyznačují svým specifickým partnerským číslem, které vám může získat vhled, na co se i vy ve svém partnerském příběhu můžete zaměřit.


Dozvíte se, jakou roli hrála vztahová čísla v mém životním a partnerském příběhu.


V knize na vás čeká partnerský test Zrcadlo vztahu a pro nezadané test Zrcadlo duše.


A kapitola Vztahové desatero, vás nasměruje k vedení - Jak na vztahy.


Kniha má 96 stran a 13 kapitol

✍️🙏 Hned po rozbalení jsem se začetla a počítala naše partnerské číslo. Vyšlo mi číslo 3 (já 1, partner 2). Měla jsem husí kůži z toho, jak neuvěřitelně vše sedělo. Oba si táhneme zátěž z předchozích vztahů. A stále nás to ovlivňuje. Oba máme děti z předchozích manželství a společně jedno. A je pravdou, že náš vztah hodně závisí na upřímné komunikaci. Trošku nám to vázlo. Vzala jsem si to k srdci a včera večer jsme si s partnerem krásně popovídali. Otevřeně, upřímně. A hodně věcí se mezi námi vyčistilo. Je to opravdu potřeba spolu mluvit. Děkuji za tak krásnou knížku.
Čtenářka Barbora V.

Běžná cena 240Kč / 10eur 

+ dopravné 

Ceny jsou včetně 10% DPH


Přečtěte si, co o knize napsali její čtenáři.

Dobrý večer, Vaše kniha "Partnerská osudová čísla" ke mně dorazila dnes, v sobotu (!). Děkuji za rychlé vyřízení své objednávky. Vaše kniha je super, už mám od Vás druhou (první je Cesty duše v číslech a znameních). Jako vždy - poznala jsem se tam, i se svými partnery 😁a už rozumím tomu, proč nám to nemělo vyjít😢. Po posledním rozchodu jsem teprve dva měsíce, zatím nikoho nehledám a nechávám věci plynout...
Zuzana J.

Přečtěte si, co napsali čtenáři o ebooku/Partnerská osudová čísla její čtenáři.

Měla jsem tu čest číst novou eknihu jako jedna z prvních. Protože jsem velký nadšenec numerologie, která mi připadá logická, byla jsem velmi zvědavá. Knížku jsem zhltla, nemohla jsem ji nepřečíst najednou, protože toto číslo a kombinace čísel v něm se týkala rodičů, tohle zase dcery a tohle a tohle....Zkoumala jsem známé páry, především ty, které jsou už spolu déle a fakt to, ty brďo, sedí! Skvělý je i návod k harmonizaci, protože když ti dva chtějí být spolu, pomůže jim to obrousit hrany, najít společné slovo. Navrch příběhy skutečných párů, přímá ukázka reálného života. A taky originální obrázky Esterky, milé pohlazení. Doporučuji celým srdcem.
Pavlína Mučková tajemnice
Přečteno jedním dechem, s očima dokořán a otevřenou pusou. Teď se budu vracet ke každému slovíčku. A dosazovat a pátrat v dušičce a srdíčku. Ani vteřinu nelituji, že jsem objednala.
Iva, čtenářka.
Studii čísel jsem přečetla jedním dechem, nádhera, opravdu se v tom čísle poznávám, svoje chyby, zranitelnost, trauma z minulosti .... je to tam! Určitě ji přečtu vícekrát a budu přemýšlet ❤️ Moc děkuji!
Miroslava Hamáčková Podnikatelka
"Wow. Tak to je absolutní bomba. Vypočítala jsem si všechny vztahy ve svém životě. Nejen partnerské, ale i ty další. Najednou je mnoho věcí jasnějších a vidím, kde jsou mé silné a slabé stránky. Je to skvělý materiál pro práci na vlastních přesvědčeních. Ukazuje se v tom, kde ještě jsou bolístky a kde už je pochopeno. A je to napsáno srozumitelně a jasně pro kohokoliv. Test Zrcadlo duše má dost přínosné informace, se kterými se dá dále pracovat. A vztahové desatero obsahuje spoustu dobrých rad, jak s tím vším pracovat a nemít pocit marnosti. Je to nářez, pro někoho to bude silný impulz k probuzení, ale stojí to za to, nepochybně....❤
Petra Havlíková Terapeutka, poradkyně a lektorka

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a od roku 1977 žiji na Severní Moravě a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k regresním terapiím, ale také k napsání knižní trilogie: 

Karmická sinusoida – Z deníku regresní terapeutky (2012)
Vesmírná sinusoida – Okno do mé duše (2013)
a Vztahová sinusoida – Příběh pro Jasmínku (2015)
 

Technika regresních terapií mi pomohla před třinácti lety rozuzlit a pochopit nejen to, co se mi v životě dělo, nalézt příčiny mých problémů, ale zejména pochopit sebe sama.

Navedla mě na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých, prostřednictvím  knih, článků, kurzů, seminářů a online programů.

 
Deset let se věnuji lektorování a své poznatky a zkušenosti předávám lidem prostřednictvím 
V návaznosti na ně pak pořádám kurzy regresních terapií osobně, v Lubnu u Frýdlantu nad Ostravicí. 
 
 
Ke konci roku 2017 jsem vydala svou první knihu pro děti a jejich moudré rodiče Kiliánovo tajemství. 
 
Mateřství a jeden z mých posledních vztahů mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství a inspirovaly mě k vytvoření -  Deníku pro každou ženu. JÁ. ŽENA
 

 
Terapeutická témata mě dovedla k vytvoření projektu BÝT SOBĚ TERAPEUTEM.
Tento projekt zahrnuje několik online programů, jejichž prostřednictvím předávám lidem své vedení i zkušenosti a oni si tak mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova. 
 
Online programy a meditace:
 

 
 

A protože se již od puberty zajímám o čísla a znamení a velkou inspirací pro mě byly příběhy mých klientů, tvůrčí cesty mě dovedly k vytvoření dalších dvou projektů. 
 
V létě 2020 jsem vydala jedinečného průvodce na každý den a jsou jimi terapeutické karty Hedvábná cesta k harmonii duše. Karty vás povedou od fáze destrukční k fázi harmonizační a budou vám ukazovat směr na vaší cestě seberealizace. Postačí, když si vytáhnete kartu, na jejíž obsah a vedení se v daný den zaměříte.
 
 
 

Drazí žadatelé o regresní terapii.

Přichází mi mnoho žádostí, čehož si nesmírně vážím, ale regresní praxi momentálně nevykonávám.

Patrně čekatelé na terapii nepotěším ani v dalších měsících, ne-li v tomto roce. 
Jsou zde další okolnosti, které mě "nepouští".
 

Je-li vám mé vedení blízké, mohu vám nabídnout některý z mých online programů, které vás povedou k sebe poznávání a pomoci sami sobě. Online programy naleznete na této stránce ZDE

V případě, že byste chtěli absolvovat terapeutické sezení s některou z mých kolegyní na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.