Milí čtenáři.

Vítejte na stránce knih

VESMÍRNÁ SINUSOIDA - OKNO DO MÉ DUŠE 

a

VZTAHOVÁ SINUSOIDA - PŘÍBĚH PRO JASMÍNKU

Knihy volně navazují na knihu KARMICKÁ SINUSOIDA 

VESMÍRNÁ SINUSOIDA - OKNO DO MÉ DUŠE

V této knize zavádím čtenáře opět do dech-beroucích příběhů ze své terapeutické praxe a zaměřuji se v ní na oblast zdraví, vztahů a financí, ale také na prenatální a porodní traumata, témata přivtělených duší a duší mrtvých a odhaluji skryté skutečnosti naší existence.

Tentokrát navíc nezůstávám jen u příběhů, ale také vám prozradím, jak se sami můžete naučit pracovat se svým podvědomím, například prostřednictvím autoregrese.
Ve druhé části knihy navazuji na svůj životní příběh, opět plný nečekaných zvratů a překvapení.

Zajímá vás kniha a chcete si přečíst pár ukázek z ní? 

Na knihu Vesmírná sinusoida volně navazuje kniha

VZTAHOVÁ SINUSOIDA - PŘÍBĚH PRO JASMÍNKU

Ve své třetí knize dávám čtenářům nahlédnout nejen do hlubin své duše, ale také do svého soukromí, a to formou příběhu, který vyprávím své dcerce Jasmínce.

Tentokrát sděluji nejen své zkušenosti z posledního vztahu, který mi umožnil skutečně poznat samu sebe a své ženství, ale také odkrývám hlubokou a intimní zpověď o úskalích hledání a nacházení své podstaty.

Ani v této knize nechybí strhující příběhy. Tentokrát se dotýkají velice choulostivých ženských témat – sexuálního zneužívání, únosu, týrání i citové manipulace.

Zajímá vás kniha a chcete si přečíst pár ukázek z ní? 

Karmická sinusoida.
Přečetla jsem všechny tři vaše sinusoidy, ale Karmická sinusoida se stala mojí biblí. Je dokonalá a chytla mě za srdce. V některých příbězích jsem se poznala a pomohly mi pochopit... je to srdcovka a moc se vám povedla.
Lenka
Děkuji za knížku Karmicka sinusoida. Jsem sice na začátku, ale už po prvních stránkách mám pocit, ze čtu o sobě. Moc dekuji za to, ze mám možnost si to přečíst a třeba konečně změnit peklo na život a začít se mít aspoň trošku ráda a být konečně sama sebou.
Eva L.

Vesmírná sinusoida.
Vesmírná sinusoida, ufff... Kniha je precitana a budem ju citat este najmenej dva krat, aby sa to vsetko utriaslo a dalo zmysel v tej mojej hlave... Verim, ze mi vasa kniha pomoze doriesit vztahy ...
Viera

Vztahová sinusoida.
"Všechny jsou skvělé, ale ve Vztahové sinusoidě jsem se našla. Jako bych četla o svém posledním vztahu s manipulátorem. Díky, že jste nám svůj příběh svěřila, spoustu věcí mi docvaklo a cítím velkou úlevu."
Mirka

Vaše upřímnost se kterou popisujete svůj vztah s manipulátorem ve své knize, mi vyrazila dech. Děkuji za ní! Svou otevřeností jste mi pomohla otevřít oči a pochopit. To, co popisujete je mi tak známé a důvěrné. Jako byste psala v určitých pasážích o mně a popisovala můj vztah s mužem, manipulátorem. A stejně jako vy popisujete... Když jsme se seznámili, byl úžasný, okouzlující, galantní, udělal pro mě vše, co mi na očích viděl, měli jsme toho tolik společného, jako by jsme si četli myšlenky, naše začátky byly jako z románu. Ovšem dnes vím, že to tito lidé dokážou. Připoutají si vás, dělají to promyšleně, vědomě a krok za krokem plánují jak vás začnou pomalu odstřihávat od toho, co máte rádi, co vás těší, naplňuje a pak vám kousek vrátí zpět, ale to jen proto, abyste jim zato projevovali vděčnost. A vy si říkáte, - on je tak hodný, že mi to dovolí. Tolik mu na mně záleží. Nevidíte, neslyšíte. Slepě následujete. Odstřihnou vás od rodiny, od přátel, řídí celý váš život. Ponižují vás a pak zase vyzdvihují. Nahoru a dolů. Vy pak máte pocit, že jste k ničemu, že jste špatná partnerka, matka i žena. Cítíte se méněcenná, plná pocitů viny. A když seberete poslední kousky sil a odejdete, máte pocit, jako byste přišla o celý svět. Zjistíte, jak moc jste na takovém člověku závislá a chybí vám i když ho v hloubi duše nenávidíte a zároveň milujete. Díky vašemu příběhu jsem pochopila, že to celé bylo jen o mně. Chyběl mi, protože ve skutečnosti já chyběla sama sobě! Přišel do mého života době, kdy, - cituji vás - 'Za kousek lásky šla bych světa kraj.' Šla jsem. Prázdná, zraněná z předchozích vztahů, ze vztahu s otcem... Sebeúcty co by se za nehet vešlo. Plná manipulace a lží sama k sobě. Stále jsem si něco nalhávala a on se mnou přišel zatřást. Naučit mně nastavit hranice. Sobě i okolí. Ale to vím až teď. Jsem si jistá, že to zvládnu, tak jak jste to zvládla vy. Dodala jste mi spoustu síly a odvahy... Denně mám na očích větu z vaší knihy:„Tato žena vybojovala tisíc bitev a stále stojí. Vybrečela tisíc slz a stále se směje. Byla zlomená, zraněná a podvedená, ale i přesto kráčí vpřed. Směje se nahlas a žije život beze strachu. Miluje naplno a je krásná. Tou ženou jsi TY.“ Děkuji za to, že jste.
Jana V.

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a od roku 1977 žiji na Severní Moravě a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k regresním terapiím, ale také k napsání knižní trilogie: 

Karmická sinusoida – Z deníku regresní terapeutky (2012)
Vesmírná sinusoida – Okno do mé duše (2013)
a Vztahová sinusoida – Příběh pro Jasmínku (2015)
 

Technika regresních terapií mi pomohla před třinácti lety rozuzlit a pochopit nejen to, co se mi v životě dělo, nalézt příčiny mých problémů, ale zejména pochopit sebe sama.

Navedla mě na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých, prostřednictvím  knih, článků, kurzů, seminářů a online programů.

 
Deset let se věnuji lektorování a své poznatky a zkušenosti předávám lidem prostřednictvím 
V návaznosti na ně pak pořádám kurzy regresních terapií osobně, v Lubnu u Frýdlantu nad Ostravicí. 
 
 
Ke konci roku 2017 jsem vydala svou první knihu pro děti a jejich moudré rodiče Kiliánovo tajemství. 
 
Mateřství a jeden z mých posledních vztahů mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství a inspirovaly mě k vytvoření -  Deníku pro každou ženu. JÁ. ŽENA
 

 
Terapeutická témata mě dovedla k vytvoření projektu BÝT SOBĚ TERAPEUTEM.
Tento projekt zahrnuje několik online programů, jejichž prostřednictvím předávám lidem své vedení i zkušenosti a oni si tak mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova. 
 
Online programy a meditace:
 

 
 

A protože se již od puberty zajímám o čísla a znamení a velkou inspirací pro mě byly příběhy mých klientů, tvůrčí cesty mě dovedly k vytvoření dalších dvou projektů. 
 
V létě 2020 jsem vydala jedinečného průvodce na každý den a jsou jimi terapeutické karty Hedvábná cesta k harmonii duše. Karty vás povedou od fáze destrukční k fázi harmonizační a budou vám ukazovat směr na vaší cestě seberealizace. Postačí, když si vytáhnete kartu, na jejíž obsah a vedení se v daný den zaměříte.
 
 
 

Drazí žadatelé o regresní terapii.

Přichází mi mnoho žádostí, čehož si nesmírně vážím, ale regresní praxi momentálně nevykonávám.

Patrně čekatelé na terapii nepotěším ani v dalších měsících, ne-li v tomto roce. 
Jsou zde další okolnosti, které mě "nepouští".
 

Je-li vám mé vedení blízké, mohu vám nabídnout některý z mých online programů, které vás povedou k sebe poznávání a pomoci sami sobě. Online programy naleznete na této stránce ZDE

V případě, že byste chtěli absolvovat terapeutické sezení s některou z mých kolegyní na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.