Milí čtenáři.

Vítejte na stránce knih

VESMÍRNÁ SINUSOIDA - OKNO DO MÉ DUŠE 

a

VZTAHOVÁ SINUSOIDA - PŘÍBĚH PRO JASMÍNKU

Knihy volně navazují na knihu KARMICKÁ SINUSOIDA 

VESMÍRNÁ SINUSOIDA - OKNO DO MÉ DUŠE

V této knize zavádím čtenáře opět do dech-beroucích příběhů ze své terapeutické praxe a zaměřuji se v ní na oblast zdraví, vztahů a financí, ale také na prenatální a porodní traumata, témata přivtělených duší a duší mrtvých a odhaluji skryté skutečnosti naší existence.

Tentokrát navíc nezůstávám jen u příběhů, ale také vám prozradím, jak se sami můžete naučit pracovat se svým podvědomím, například prostřednictvím autoregrese.
Ve druhé části knihy navazuji na svůj životní příběh, opět plný nečekaných zvratů a překvapení.

Zajímá vás kniha a chcete si přečíst pár ukázek z ní? 

Na knihu Vesmírná sinusoida volně navazuje kniha

VZTAHOVÁ SINUSOIDA - PŘÍBĚH PRO JASMÍNKU

Ve své třetí knize dávám čtenářům nahlédnout nejen do hlubin své duše, ale také do svého soukromí, a to formou příběhu, který vyprávím své dcerce Jasmínce.

Tentokrát sděluji nejen své zkušenosti z posledního vztahu, který mi umožnil skutečně poznat samu sebe a své ženství, ale také odkrývám hlubokou a intimní zpověď o úskalích hledání a nacházení své podstaty.

Ani v této knize nechybí strhující příběhy. Tentokrát se dotýkají velice choulostivých ženských témat – sexuálního zneužívání, únosu, týrání i citové manipulace.

Zajímá vás kniha a chcete si přečíst pár ukázek z ní? 

Karmická sinusoida.
Přečetla jsem všechny tři vaše sinusoidy, ale Karmická sinusoida se stala mojí biblí. Je dokonalá a chytla mě za srdce. V některých příbězích jsem se poznala a pomohly mi pochopit... je to srdcovka a moc se vám povedla.
Lenka
Děkuji za knížku Karmicka sinusoida. Jsem sice na začátku, ale už po prvních stránkách mám pocit, ze čtu o sobě. Moc dekuji za to, ze mám možnost si to přečíst a třeba konečně změnit peklo na život a začít se mít aspoň trošku ráda a být konečně sama sebou.
Eva L.

Vesmírná sinusoida.
Vesmírná sinusoida, ufff... Kniha je precitana a budem ju citat este najmenej dva krat, aby sa to vsetko utriaslo a dalo zmysel v tej mojej hlave... Verim, ze mi vasa kniha pomoze doriesit vztahy ...
Viera

Vztahová sinusoida.
"Všechny jsou skvělé, ale ve Vztahové sinusoidě jsem se našla. Jako bych četla o svém posledním vztahu s manipulátorem. Díky, že jste nám svůj příběh svěřila, spoustu věcí mi docvaklo a cítím velkou úlevu."
Mirka
Vaše upřímnost se kterou popisujete svůj vztah s manipulátorem ve své knize, mi vyrazila dech. Děkuji za ní! Svou otevřeností jste mi pomohla otevřít oči a pochopit. To, co popisujete je mi tak známé a důvěrné. Jako byste psala v určitých pasážích o mně a popisovala můj vztah s mužem, manipulátorem. A stejně jako vy popisujete... Když jsme se seznámili, byl úžasný, okouzlující, galantní, udělal pro mě vše, co mi na očích viděl, měli jsme toho tolik společného, jako by jsme si četli myšlenky, naše začátky byly jako z románu. Ovšem dnes vím, že to tito lidé dokážou. Připoutají si vás, dělají to promyšleně, vědomě a krok za krokem plánují jak vás začnou pomalu odstřihávat od toho, co máte rádi, co vás těší, naplňuje a pak vám kousek vrátí zpět, ale to jen proto, abyste jim zato projevovali vděčnost. A vy si říkáte, - on je tak hodný, že mi to dovolí. Tolik mu na mně záleží. Nevidíte, neslyšíte. Slepě následujete. Odstřihnou vás od rodiny, od přátel, řídí celý váš život. Ponižují vás a pak zase vyzdvihují. Nahoru a dolů. Vy pak máte pocit, že jste k ničemu, že jste špatná partnerka, matka i žena. Cítíte se méněcenná, plná pocitů viny. A když seberete poslední kousky sil a odejdete, máte pocit, jako byste přišla o celý svět. Zjistíte, jak moc jste na takovém člověku závislá a chybí vám i když ho v hloubi duše nenávidíte a zároveň milujete. Díky vašemu příběhu jsem pochopila, že to celé bylo jen o mně. Chyběl mi, protože ve skutečnosti já chyběla sama sobě! Přišel do mého života době, kdy, - cituji vás - 'Za kousek lásky šla bych světa kraj.' Šla jsem. Prázdná, zraněná z předchozích vztahů, ze vztahu s otcem... Sebeúcty co by se za nehet vešlo. Plná manipulace a lží sama k sobě. Stále jsem si něco nalhávala a on se mnou přišel zatřást. Naučit mně nastavit hranice. Sobě i okolí. Ale to vím až teď. Jsem si jistá, že to zvládnu, tak jak jste to zvládla vy. Dodala jste mi spoustu síly a odvahy... Denně mám na očích větu z vaší knihy:„Tato žena vybojovala tisíc bitev a stále stojí. Vybrečela tisíc slz a stále se směje. Byla zlomená, zraněná a podvedená, ale i přesto kráčí vpřed. Směje se nahlas a žije život beze strachu. Miluje naplno a je krásná. Tou ženou jsi TY.“ Děkuji za to, že jste.
Jana V.

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.