HEDVÁBNÁ CESTA K HARMONII DUŠE 


Tvořeny s láskou a velkou péčí  ❤


Již od počátku jejich vzniku jsem měla ve své mysli myšlenku; předej těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet, to nejdůležitější. 
To, co je zásadní pro hluboké pochopení. 
Jednoduché vedení.
Protože právě v jednoduchosti je síla onoho pochopení. 

Mnohé již víte, uvědomujete si, ale uvést to do praxe je někdy tak těžké!

Karty jsem tvořila se záměrem, aby se staly jednoduchým průvodcem, který vám bude připomínat klíčové programy - na které se snadno zapomíná. 

 

Například: 

Že vše vám půjde snadněji, když na sebe přestanete tlačit...

Že když se vzdáte neustálé kontroly, začnete si důvěřovat...    

Že když přestanete lpět, věci a situace se dají do pohybu...

Že jakmile se přestanete vinit, budete si sebe skutečně vážit...

Že pomoc nespočívá v zachraňování, ale ve spolupráci...

Že když přijmete svůj strach a nebudete s ním bojovat, časem rozvolní a vy začnete důvěřovat procesu...

Že když odmítáte pomoc nebo dar, zavíráte si tím cestu k větší hojnosti...

Že druzí svou kritikou a hodnocením ukazují, že o sobě nemáte pochybovat...

Že nechcete-li se nechávat druhými ničit, je důležité, abyste jim nastavili hranice...

Že vaše nitro ví a vy také...

 

Tyto jedinečné terapeutické karty na každý den, vás povedou od fáze destrukční k fázi harmonizační a budou vám ukazovat směr na vaší cestě seberealizace.

Postačí, když si vytáhnete kartu, na jejíž obsah a vedení se v daný den zaměříte.

O to lépe si osvojíte harmonizační fáze a budete je snadněji aplikovat do svého každodenního života.


Obrázky na kartách pochází z mé hedvábné dílny a jejich originály jsem tvořila tematicky a pocitově technikou malby na hedvábí.

Věřím, že i jejich energetické působení umocní význam jednotlivých karet.


Na zadní straně krabičky není tisková vada, ale je to průřez stojánku, který po vyloupnutí sestavíte.
Můžete tak kartu, kterou si vytáhnete, mít hezky během dne na očích 🙂


Trvalo tři roky než jednotlivé texty a karty dostaly tu správnou podobu a mohly vyjít mezi vás.
Nechť se Hedvábná cesta k harmonii duše stane věrným průvodcem na vaší cestě životem.
S láskou Ester. 
                 

Balíček Hedvábná cesta k harmonii duše tvoří:

Knižní brožuru + 31 karet (+jedna bonusová) + dárkovou krabičku.


A na kolik vás balíček s knižní brožurou a třiceti dvěma kartami, s láskou zabalené v dárkové krabičce, vyjde? 

Tento jedinečný tvůrčí počin jsem ohodnotila na 420 Kč / 18 EUR včetně 10% DPH


Ještě jste se nerozhodli a rádi byste si vybrali tu svou aktuální kartu?

Tak tedy pojďme na to.

Nádech, výdech, zvolte si pocitově jednu kartu a klikněte na ni 🙂 

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.