KARMICKÁ SINUSOIDA - Z DENÍKU REGRESNÍ TERAPEUTKY

Budu Vám vyprávět příběh..

Příběh o dívce, která už od malička unikala do světa knih, snů a fantazie s pocity, že je na této Zemi omylem. 

V dospělosti do světů plných úzkostí, depresí, drog, alkoholu, mužů a pokusu ukončit svůj život.

A právě všechna ta životní dramata jí jednoho dne přivedly na terapeutické křeslo.

Prošla si terapií, o které tehdy vůbec nic nevěděla. Jen to, že se jí říká regresní.

Díky ní, konečně začala nalézat odpovědi na to, „Proč zrovna já?!“

A z té nevědomé dívčiny, plné křivd, a pocitů viny se začala stávat vědomá, odpouštějící a milující bytost, která v sobě díky všem těm prožitkům aktivovala schopnost ukazovat směr a cestu druhým.

Tou dívkou jsem JÁ. 

Kniha je plná skutečných příběhů.

Příběhů, které vás vtáhnou a nepustí.

Příběhů, na které jen tak nezapomenete.

Příběhů, ve kterých poznáte sami sebe.

Na knihu Karmická sinusoida volně navazují knihy: Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida. 

ZDE

Knížka je velmi dobrý kousek a myslím, že si nezadá se světovými autory. Lze z ní mnohé čerpat i v soukromém životě, takových příběhů "ze života"...byť z minulého, není nikdy dost.
Světlana Bomberová, https://bomberunka.webnode.cz/
Kniha, od které se vám nechce odejít a dá vám mnoho odpovědí...
Eva Fitzováregresní terapeutka

Je v ní shrnutí základních pozemských lidských problémů, nejen vztahových, zdravotních, finančních, ale i osobnostních jako jsou strachy a nedostatek sebedůvěry. 

Dočtete se o regresi dětí, prenatálních a porodních traumatech, rodové karmě a programech, které nastavujeme svým potomkům.

Je komplexním souhrnem toho, jak vnímáme svět nejdříve materiálním a pak duchovním postojem.

Otevřela jsem v ní své srdce a ukazuji světu, že není nic, za co bychom se měli stydět...

Vážím si všech, kteří mi dali své svolení zveřejnit svůj příběh v této knize. 

Tito lidé nejen, že otevřeli dveře do své duše a rozhodli se pro velký životní úklid, ale udělali velký krok a překročili svůj vlastní stín.

Dodnes jsem s mnohými z nich v kontaktu a s radostí sleduji, jak jejich životy nabraly na krásných obrátkách. 

A některé příběhy mají dokonce své pokračování v mých dalších knihách 🙂

 

Jsem matkou syna Matyáše, jednoho z příběhů. Dlouho jsme se s manželem rozhodovali, jestli máme syna na regresi přivést. Nikdy nebudu litovat našeho rozhodnutí. Je to už cca 4 roky, problémy se po regresi vyjasnily a syn je stále v pohodě. Pokud máte dítě s (nevysvětlitelným, neřešitelným) ,,problémem", nebo vy sami TO něco nemůžete pochopit, může Vám tato kniha ukázat cestu k vysvětlení a následnému pochopení. Taky jsem pochopila. Přeji Vám, aby Vás chytla tak jako mě. Děkuji.
Petra Hynkováčtenářka a maminka Matyáše

Kniha vás vtáhne svou hloubkou a naplní vás poznáním, které od základů změní váš běžný pohled na život. 

Kniha má 212 stran 


TIŠTĚNÁ KNIHA

Cena tištěné knihy včetně 10% DPH

300Kč / 11 eur + dopravné a balné 


AUDIO KNIHA

Cena audioknihy je 320Kč / 12 eur 

Audio kniha vám přijde po zaplacení na váš email ve formátu MP3

SEZNAM KAPITOL + AUDIO UKÁZKY Z KNIHY NA TÉTO STRÁNCE


EKNIHA

Cena elektronické knihy včetně DPH

260Kč / 10Eur

EKNIHA vám přijde po zaplacení na váš email


...moc Vám dekuji za knížku Karmicka sinusoida... jsem sice na začátku, ale už po prvních stránkách mám pocit, ze ctu své dětství- otec alkoholik, násilí, černá ovce rodiny... psychiatrie a tuna léku...hraniční porucha osobnosti... zneužívání a znásilnění... sebevědomí na bodu mrazu... pokus o sebevrazdu.... pořad bojuju a snažím se najít řešení jak z toho všeho ven... chtěla bych zkusit regresku, ale mám strach jít jen tak k nekomu.... kazdopadne moc dekuji za to, ze mám možnost si to přečíst a třeba konečně změnit peklo na zivot a začít se mít aspoň trosku rada... dekuji.
Eva O.čtenářka
Milá Ester, zhltla jsem Vaši knihu a nemohla se od ní odtrhnout. Musím říct, že v mnoha příspěvcích jsem viděla sebe a své problémy. Vím, že dokud nepomůžu sobě, nepomůžu svým dětem. Máte můj obdiv, po tom co jste prožila, což by vydalo s přehledem na několik životů, jste se dostala až tam kde jste. Jste velmi silná osobnost. S úctou Martina
Martina Abrahámováčtenářka
Četla jsem ji před lety a byla jsem naprosto unesená. První moje setkání s regresí vůbec. Koupila si mě sama, neplánovaně. Byla jsem plná dalších otázek a zvědavosti, které jsem nějak všedním životem odložila, pozapomněla. O pár let později, když se můj svět rapidně změnil a já už měla hlavu celou rozbitou, jak jsem pořád slepě bourala do zdi, se mi zjevila báječná regresní terapeutka. Prostě přišla a ukázala mi cestu k odpovědím.Chodím po té cestě dodnes, je tam totiž úplně všechno. Moc děkuji za knihu. Přišla mi v době štěstí, ale byla předehrou pro časy bezradnosti. Mam jí v knihovně na čestném místě a v srdci ❤ Díky za to.
Zuzana F.čtenářka
Děkuji paní Ester za napsání této knihy. Změnila mi život. Na regresi jsem měla dost skeptický názor do té doby, než jsem tuto knihu "náhodou" dostala. Můj život a náhled na něj se změnil o 180 stupňů, podstoupila jsem regresi a od té doby mám s rodinou a sama se sebou vyřešené vztahy a bloky, které se ve mně ukrývaly. Můj život nabral krásných obrátek. Knihu posílám stále dál a má stejné účinky i na mé známé. Díky Ester. Je to Boží počin.
Vendula Vánskáčtenářka a klientka

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.