KARMICKÁ SINUSOIDA - Z DENÍKU REGRESNÍ TERAPEUTKY

Budu Vám vyprávět příběh..

Příběh o dívce, na které se podepsalo nelehké dětství a ona unikala do světa knih, snů a fantazie s pocity, že je na této Zemi omylem. 

V dospělosti do světů plných úzkostí, depresí, drog, alkoholu, mužů a pokusu ukončit svůj život.

A právě všechna ta životní dramata jí jednoho dne přivedly na terapeutické křeslo.

Prošla si terapií, o které tehdy vůbec nic nevěděla. Jen to, že se jí říká regresní.

Díky ní, konečně začala nalézat odpovědi na to, „Proč zrovna já?!“

A z té nevědomé dívčiny, plné křivd, a pocitů viny se začala stávat vědomá, odpouštějící a milující bytost, která v sobě díky všem těm prožitkům aktivovala schopnost ukazovat směr a cestu druhým.

Tou dívkou jsem JÁ. 

Knížka je velmi dobrý kousek a myslím, že si nezadá se světovými autory. Lze z ní mnohé čerpat i v soukromém životě, takových příběhů "ze života"...byť z minulého, není nikdy dost.

Světlana Bomberová, https://bomberunka.webnode.cz/

Kniha, od které se vám nechce odejít a dá vám mnoho odpovědí...

Eva Fitzováregresní terapeutka

Kniha je plná skutečných příběhů.

Příběhů, které vás vtáhnou a nepustí...

na které jen tak nezapomenete...

a poznáte v nich sami sebe.

Jsem matkou syna Matyáše, jednoho z příběhů. Dlouho jsme se s manželem rozhodovali, jestli máme syna na regresi přivést. Nikdy nebudu litovat našeho rozhodnutí. Je to už cca 4 roky, problémy se po regresi vyjasnily a syn je stále v pohodě. Pokud máte dítě s (nevysvětlitelným, neřešitelným) ,,problémem", nebo vy sami TO něco nemůžete pochopit, může Vám tato kniha ukázat cestu k vysvětlení a následnému pochopení. Taky jsem pochopila. Přeji Vám, aby Vás chytla tak jako mě. Děkuji.

Petra Hynkováčtenářka a maminka Matyáše

Otevřela jsem v ní své srdce a ukazuji světu, že není nic, za co bychom se měli stydět.

Vytrhne vás svou hloubkou a naplní vás poznáním, které od základů změní váš běžný pohled na život. 

Milá Ester, zhltla jsem Vaši knihu a nemohla se od ní odtrhnout. Musím říct, že v mnoha příspěvcích jsem viděla sebe a své problémy. Vím, že dokud nepomůžu sobě, nepomůžu svým dětem. Máte můj obdiv, po tom co jste prožila, což by vydalo s přehledem na několik životů, jste se dostala až tam kde jste. Jste velmi silná osobnost. S úctou Martina

Martina Abrahámováčtenářka

Vážím si všech, kteří mi dali své svolení svůj příběh zveřejnit. 

Tito lidé nejen, že otevřeli dveře do své duše a rozhodli se pro velký životní úklid, ale udělali velký krok a překročili svůj vlastní stín.

Dodnes jsem s mnohými z nich v kontaktu a s radostí sleduji, jak jejich životy nabraly na krásných obrátkách. 

A některé příběhy mají dokonce své pokračování v mých dalších knihách 🙂

 

Četla jsem ji před lety a byla jsem naprosto unesená. První moje setkání s regresí vůbec. Koupila si mě sama, neplánovaně. Byla jsem plná dalších otázek a zvědavosti, které jsem nějak všedním životem odložila, pozapomněla. O pár let později, když se můj svět rapidně změnil a já už měla hlavu celou rozbitou, jak jsem pořád slepě bourala do zdi, se mi zjevila báječná regresní terapeutka. Prostě přišla a ukázala mi cestu k odpovědím.Chodím po té cestě dodnes, je tam totiž úplně všechno. Moc děkuji za knihu. Přišla mi v době štěstí, ale byla předehrou pro časy bezradnosti. Mam jí v knihovně na čestném místě a v srdci ❤ Díky za to.

Zuzana F.čtenářka

Je v ní shrnutí základních pozemských lidských problémů, nejen vztahových, zdravotních, finančních, ale i osobnostních jako jsou strachy a nedostatek sebedůvěry. 

Dočtete se o regresi dětí, prenatálních a porodních traumatech, rodové karmě a programech, které nastavujeme svým potomkům.

Je komplexním souhrnem toho, jak vnímáme svět nejdříve materiálním a pak duchovním postojem.

Děkuji paní Ester za napsání této knihy. Změnila mi život. Na regresi jsem měla dost skeptický názor do té doby, než jsem tuto knihu "náhodou" dostala. Můj život a náhled na něj se změnil o 180 stupňů, podstoupila jsem regresi a od té doby mám s rodinou a sama se sebou vyřešené vztahy a bloky, které se ve mně ukrývaly. Můj život nabral krásných obrátek. Knihu posílám stále dál a má stejné účinky i na mé známé. Díky Ester. Je to Boží počin.

Vendula Vánskáčtenářka a klientka

Knižní titul je momentálně nedostupný 

Knihu si však můžete objednat v elektronické verzi

Cena eknihy je 220Kč/8Eur


Na knihu Karmická sinusoida volně navazuje kniha Vesmírná sinusoida 


Na knihu Vesmírná sinusoida volně navazuje kniha Vztahová sinusoida