KARMICKÁ SINUSOIDA - Z DENÍKU REGRESNÍ TERAPEUTKY

Budu Vám vyprávět příběh..

Příběh o dívce, na které se podepsalo nelehké dětství a ona unikala do světa knih, snů a fantazie s pocity, že je na této Zemi omylem. 

V dospělosti do světů plných úzkostí, depresí, drog, alkoholu, mužů a pokusu ukončit svůj život.

A právě všechna ta životní dramata jí jednoho dne přivedly na terapeutické křeslo.

Prošla si terapií, o které tehdy vůbec nic nevěděla. Jen to, že se jí říká regresní.

Díky ní, konečně začala nalézat odpovědi na to, „Proč zrovna já?!“

A z té nevědomé dívčiny, plné křivd, a pocitů viny se začala stávat vědomá, odpouštějící a milující bytost, která v sobě díky všem těm prožitkům aktivovala schopnost ukazovat směr a cestu druhým.

Tou dívkou jsem JÁ. 

Kniha je plná skutečných příběhů.

Příběhů, které vás vtáhnou a nepustí.

Příběhů, na které jen tak nezapomenete.

Příběhů, ve kterých poznáte sami sebe.

Na knihu Karmická sinusoida volně navazují knihy: Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida. 

ZDE

Knížka je velmi dobrý kousek a myslím, že si nezadá se světovými autory. Lze z ní mnohé čerpat i v soukromém životě, takových příběhů "ze života"...byť z minulého, není nikdy dost.
Světlana Bomberová, https://bomberunka.webnode.cz/
Kniha, od které se vám nechce odejít a dá vám mnoho odpovědí...
Eva Fitzováregresní terapeutka

Je v ní shrnutí základních pozemských lidských problémů, nejen vztahových, zdravotních, finančních, ale i osobnostních jako jsou strachy a nedostatek sebedůvěry. 

Dočtete se o regresi dětí, prenatálních a porodních traumatech, rodové karmě a programech, které nastavujeme svým potomkům.

Je komplexním souhrnem toho, jak vnímáme svět nejdříve materiálním a pak duchovním postojem.

Otevřela jsem v ní své srdce a ukazuji světu, že není nic, za co bychom se měli stydět...

Vážím si všech, kteří mi dali své svolení zveřejnit svůj příběh v této knize. 

Tito lidé nejen, že otevřeli dveře do své duše a rozhodli se pro velký životní úklid, ale udělali velký krok a překročili svůj vlastní stín.

Dodnes jsem s mnohými z nich v kontaktu a s radostí sleduji, jak jejich životy nabraly na krásných obrátkách. 

A některé příběhy mají dokonce své pokračování v mých dalších knihách 🙂

 

Jsem matkou syna Matyáše, jednoho z příběhů. Dlouho jsme se s manželem rozhodovali, jestli máme syna na regresi přivést. Nikdy nebudu litovat našeho rozhodnutí. Je to už cca 4 roky, problémy se po regresi vyjasnily a syn je stále v pohodě. Pokud máte dítě s (nevysvětlitelným, neřešitelným) ,,problémem", nebo vy sami TO něco nemůžete pochopit, může Vám tato kniha ukázat cestu k vysvětlení a následnému pochopení. Taky jsem pochopila. Přeji Vám, aby Vás chytla tak jako mě. Děkuji.
Petra Hynkováčtenářka a maminka Matyáše

Kniha vás vtáhne svou hloubkou a naplní vás poznáním, které od základů změní váš běžný pohled na život. 

Kniha má 212 stran 


Cena tištěné knihy včetně DPH

290Kč / 11 eur + dopravné a balné (99Kč/na Slovensko 130Kč)


EKNIHA KARMICKÁ SINUSOIDA

Cena elektronické knihy včetně DPH

240Kč / 9Eur


...moc Vám dekuji za knížku Karmicka sinusoida... jsem sice na začátku, ale už po prvních stránkách mám pocit, ze ctu své dětství- otec alkoholik, násilí, černá ovce rodiny... psychiatrie a tuna léku...hraniční porucha osobnosti... zneužívání a znásilnění... sebevědomí na bodu mrazu... pokus o sebevrazdu.... pořad bojuju a snažím se najít řešení jak z toho všeho ven... chtěla bych zkusit regresku, ale mám strach jít jen tak k nekomu.... kazdopadne moc dekuji za to, ze mám možnost si to přečíst a třeba konečně změnit peklo na zivot a začít se mít aspoň trosku rada... dekuji.
Eva O.čtenářka
Milá Ester, zhltla jsem Vaši knihu a nemohla se od ní odtrhnout. Musím říct, že v mnoha příspěvcích jsem viděla sebe a své problémy. Vím, že dokud nepomůžu sobě, nepomůžu svým dětem. Máte můj obdiv, po tom co jste prožila, což by vydalo s přehledem na několik životů, jste se dostala až tam kde jste. Jste velmi silná osobnost. S úctou Martina
Martina Abrahámováčtenářka
Četla jsem ji před lety a byla jsem naprosto unesená. První moje setkání s regresí vůbec. Koupila si mě sama, neplánovaně. Byla jsem plná dalších otázek a zvědavosti, které jsem nějak všedním životem odložila, pozapomněla. O pár let později, když se můj svět rapidně změnil a já už měla hlavu celou rozbitou, jak jsem pořád slepě bourala do zdi, se mi zjevila báječná regresní terapeutka. Prostě přišla a ukázala mi cestu k odpovědím.Chodím po té cestě dodnes, je tam totiž úplně všechno. Moc děkuji za knihu. Přišla mi v době štěstí, ale byla předehrou pro časy bezradnosti. Mam jí v knihovně na čestném místě a v srdci ❤ Díky za to.
Zuzana F.čtenářka
Děkuji paní Ester za napsání této knihy. Změnila mi život. Na regresi jsem měla dost skeptický názor do té doby, než jsem tuto knihu "náhodou" dostala. Můj život a náhled na něj se změnil o 180 stupňů, podstoupila jsem regresi a od té doby mám s rodinou a sama se sebou vyřešené vztahy a bloky, které se ve mně ukrývaly. Můj život nabral krásných obrátek. Knihu posílám stále dál a má stejné účinky i na mé známé. Díky Ester. Je to Boží počin.
Vendula Vánskáčtenářka a klientka

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a od roku 1977 žiji na Severní Moravě a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k regresním terapiím, ale také k napsání knižní trilogie: 

Karmická sinusoida – Z deníku regresní terapeutky (2012)
Vesmírná sinusoida – Okno do mé duše (2013)
a Vztahová sinusoida – Příběh pro Jasmínku (2015)
 

Technika regresních terapií mi pomohla před třinácti lety rozuzlit a pochopit nejen to, co se mi v životě dělo, nalézt příčiny mých problémů, ale zejména pochopit sebe sama.

Navedla mě na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých, prostřednictvím  knih, článků, kurzů, seminářů a online programů.

 
Deset let se věnuji lektorování a své poznatky a zkušenosti předávám lidem prostřednictvím 
V návaznosti na ně pak pořádám kurzy regresních terapií osobně, v Lubnu u Frýdlantu nad Ostravicí. 
 
 
Ke konci roku 2017 jsem vydala svou první knihu pro děti a jejich moudré rodiče Kiliánovo tajemství. 
 
Mateřství a jeden z mých posledních vztahů mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství a inspirovaly mě k vytvoření -  Deníku pro každou ženu. JÁ. ŽENA
 

 
Terapeutická témata mě dovedla k vytvoření projektu BÝT SOBĚ TERAPEUTEM.
Tento projekt zahrnuje několik online programů, jejichž prostřednictvím předávám lidem své vedení i zkušenosti a oni si tak mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova. 
 
Online programy a meditace:
 

 
 

A protože se již od puberty zajímám o čísla a znamení a velkou inspirací pro mě byly příběhy mých klientů, tvůrčí cesty mě dovedly k vytvoření dalších dvou projektů. 
 
V létě 2020 jsem vydala jedinečného průvodce na každý den a jsou jimi terapeutické karty Hedvábná cesta k harmonii duše. Karty vás povedou od fáze destrukční k fázi harmonizační a budou vám ukazovat směr na vaší cestě seberealizace. Postačí, když si vytáhnete kartu, na jejíž obsah a vedení se v daný den zaměříte.
 
 
 

Drazí žadatelé o regresní terapii.

Přichází mi mnoho žádostí, čehož si nesmírně vážím, ale regresní praxi momentálně nevykonávám.

Patrně čekatelé na terapii nepotěším ani v dalších měsících, ne-li v tomto roce. 
Jsou zde další okolnosti, které mě "nepouští".
 

Je-li vám mé vedení blízké, mohu vám nabídnout některý z mých online programů, které vás povedou k sebe poznávání a pomoci sami sobě. Online programy naleznete na této stránce ZDE

V případě, že byste chtěli absolvovat terapeutické sezení s některou z mých kolegyní na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.