KNIHA 

CESTY DUŠE V ČÍSLECH A ZNAMENÍCH


Co mě dovedlo k napsání této knihy? 


 

Už od puberty se zajímám o čísla a znamení. 

Dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi.

Až po několika letech terapeutické praxe regresního terapeuta mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.


V březnu 2019 jsem napsala článek - Jak se projevují jednotlivá znamení ve vztahu k seberealizaci. Již tehdy jsem vycházela ze své studie. Článeček oslovil velkou spoustu lidí a mnoho kladných reakcí mě inspirovalo k napsání této knihy, do které jsem dala veškeré své další poznatky. 


Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Zajímá vás, co o knize napsali její další čtenáři? 

Je snadné klouzat po povrchu, hodnotit, kritizovat a odsuzovat, ale nikdo nezná celý příběh druhého člověka.

Tato kniha vám také pomůže rozvinout v sobě schopnost vcítění se do role těch, u kterých vám není umožněno pochopit danost jejich myšlení a konání.  


Co na vás v knize Cesty duše v číslech a znameních čeká?

Součástí každé hluboké analýzy jednotlivých znamení a životních čísel jsou příběhy z mé terapeutické praxe.

Ukázka z knihy 

Ukázka z knihy 

Ukázka z knihy 

Ukázka z knihy 

Kapitolu znamení jsem obohatila o vedení pro rodiče – aneb jak být průvodcem dětem těchto znamení.

Ukázka z knihy 

Prozradím vám, které známé osobnosti si nesou stejné životní číslo jako vy, a předám vám vedení – Tvůj rod k tobě promlouvá.

Ukázka z knihy 

Dále se můžete těšit na zajímavý a poučný příběh jednoho známého rodu – Prokleté rody aneb jak se předávají rodové zátěže, včetně několika oblíbených článků z mé tvůrčí dílny, jako jsou například: Proč se některé děti rodí předčasně anebo článek Děti devadesátých let.

A nezapomněla jsem ani na článeček, který vás nasměruje k vedení - Jak to mám udělat, jak to mám změnit? 

Odpoví vám na mnoho otázek, které si ve svém životě pokládáte.

 Pomůže vám poodhalit příčiny vašich problémů a situací, které vás na cestě životem provází. 

Umožní vám nahlédnout pod povrch a dá vám možnost obohatit své nitro o kus dalšího poznání i pochopení.

Na knihu volně navazují Meditační terapie pro znamení Zvěrokruhu 

Více se dočtete ZDE

Nahlédněte tedy společně se mnou do studnice minulosti. 

Ne proto, abyste se v ní pitvali a zabředávali, ale proto, abyste se stali architekty svých životů a ona vám pomohla rozkrýt, na jakých základech stojíte.

Abyste si z ní vzali ponaučení a vykročili jiným směrem.


Kniha má 249 stran

„Nikdy se nedozvíme, kdo jsme, dokud si nezažijeme všechno, co nejsme.“


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vykročte společně se mnou a touto jedinečnou knihou, která se stane vaším věrným průvodcem na vaší vědomé cestě.


Cena za tištěnou knihu činí 

Cena za knihu 

330Kč + dopravné a balné


11Eur + dopravné a balné na Slovensko


Elektronická kniha

Cena Eknihy včetně 10% DPH činí 260Kč 


Na knihu volně navazují Meditační terapie pro znamení Zvěrokruhu 

Více se dočtete ZDE

ŽIVOTNÍ ČÍSLA A ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V PRAXI
 Víkendový seminář 

VÍCE INFORMACÍ O SEMINÁŘI SE DOZVÍTE TADY

A co napsaly mezi prvními o knize její čtenářky? 

Esterko.. Z hlediska terapeutického - tvoje knížka krásně odhaluje základní témata, které si karmicky vybíráme před svým narozením. Jako karmický astrolog mohu říci, že hezky vykresluješ paralelu mezi čísly a životními úkoly. Moc se mi líbí, že na to jdeš přímočaře, a čtenář se neztrácí v takové té „omáčce“. neboť pokud nám má něco pomoci rozklíčovat bolavá místa, abychom k nim mohli přistupovat s péčí a laskavostí, pak je to jasné odhalení toho, kde nás ta bota tlačí. Naše mysl dokáže velmi umě přemalovat realitu, a schovat tím pravdu za „hromadu omáčky“. Moc mě oslovilo to, jak pojmenováváš programy, které často nevědomky žijeme 😊. Z hlediska lidského, prostě a jednoduše, knížka určitě stojí za to. Je skvělé, jak jsi svoji praxi dokázala promítnout do obsahu, který není čitelný pouze pro „karmicky nebo terapeuticky políbené“, ale je blízký člověku právě svojí lidskostí a opravdovostí. Protože všichni jsme v první řadě lidé…I když pravda někdy tne do živého, a těžko se mohou číst naše osobní volby v podobě čísel a znamení… Je určitě i pro „trochu znalé“ obohacením. Díky za důvěru a příležitost číst Tvé řádky mezi prvními 😊 Přeji knize, ať její slova dýchají přesně tam, kde mohou nejvíce pomoci…
Marie Bernátováterapeutka, https://www.zivotniprincipy.com/
Ahoj Esti, dočetla jsem knížku a můžu říci jedině amen. Všechno sedí! Je to neuvěřitelná kniha! Děkuji, že jsi mi dala do ní nahlédnout mezi prvními čtenáři.
Anna Tomášovámaminka na mateřské
Moc dobře napsáno, moja. Máš to vážně vychytaný! A víš o čem mluvíš a píšeš. Mnohé se mi vysvětlilo a spojitosti s dětmi a partnerem už vidím zřetelněji. Kéž by byl tvůj poklad zahrnut do osnov nových škol...
Jana Kolarczyková manažerka
Tak teda, prostě jsem "musela" začít číst, už jen proto, že jsem Račice a ještě životní pětka. Mnoho úseků jsem četla pozorně a přiznám se, že mě některé příběhy rozplakaly. Nemohla jsem se od knihy odrhnout a už se těším, až jí budu držet v ruce. Budu se k ní stále vracet, o tom není pochyb. Děkuji!
Pavlína Mučkováúřednice
Skvělá kniha - mám ráda ty chvíle, kdy se nechám unášet knihou, zapomínám na čas a dychtivě čtu stránku za stránkou, dokud nejsem až na konci. A tahle kniha přesně taková je. Našla jsem v ní poutavé informace a příběhy, které mi pomohly si v životě ledacos uvědomit, uchopit a pochopit. Bude mi skvělým průvodcem na mé cestě .... Esterko, děkuji........
Irena Masařová terapeutka
Musím dát klobouk dolů za tvou práci Esterko. Nejvíc mě dostal tvůj popis životních čísel. Četla jsem spoustu charakteristik, ale to co jsi vytvořila ty, nemá obdoby. Skvěle propracované a moje životní číslo 4 jsem si musela pročítat několikrát. Tvá kniha je skvělá a dává úžasné náměty k zamyšlení. Ukazuje směr, kterým se vydat. Příběhy z praxe, které jsi do knihy zařadila jsou opravdovou třešničkou na dortu...Opravdu krásná práce!
Nelly Burešová poradenství, Bachovy esence

Zajímá vás, co o knize napsali její další čtenáři? 

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.