Napsali jste o nich...


...očekávala jsem, že budou skvělé, když jste sem tam nějakou dala na fb, vždy se mnou rezonovaly a to byl důvod si je pořídit. Hlavně oceňuji výklad obou stran úhlu pohledu, jak destruktivní, tak léčebnou (to žádné jiné karty nemají, většinou je popsán jen význam karty). Ale co mě fakt dostalo, to je vzhled. Ty karty jsou propracované do nejmenšího detailu. Použití lesku a matu na okrajích, úžasný papír, zdrsněný povrch karet, každá karta má jinou barvu, nádherné obrázky. Mám od Vás všechny knížky, u Kiliana jsem viděla, že krásně malujete, ale tohle "vytuněné" zpracování karet chce opravdu velkou dávku tvořivosti a fantazie. Máte velký cit pro originalitu 🙂 Jsem potěšena okem i duší. Děkuji Vám a přeji krásné léto 🙂 Markéta...moje ego se trochu utápělo ve zlosti na celý svět. A pak mi zazvonil telefon a pán mi přinesl kartičky od vás. Vzala jsem zavřený balíček do ruky a jen ho držela... Za pár minut jsem věděla, co přesně mi mají přinést... Donutilo mě to kleknout na kolena a nechat skrze slzy projít všechny ty dnešní pocity marnosti... V hlavě mi pořád dokola znělo POKORA. To je to s čím už mi jsou nyní vaše kartičky nápomocny. Jejich čistá energie z nich působí i na ostatní - neuvědomělé, protože mi je přinesl kurýr, pán, ze kterého ego taky hodně ční. A víte co, je to poprvé, co mi balíček přinesl až nahoru! Ke dveřím! To nikdy nedělá! Děláte úžasnou práci Ester, pomáháte lidem začít u sebe... Marťa.


... moc jsem si oblíbil vaše karty paní Ester. Sleduji vaši stránku dlouho a vaše příspěvky a knihy mi pomohly v překonání krize z rozvodu s mou ženou (bývalou). Díky vám jsem jí dokázal odpustit a dovolit ji jít svou cestou. Ale o tom jindy... Mám vaše karty týden a první co je, když vstanu, že si vytáhnu kartu... moc mě to motivuje pro stávajíci den...a pak si řeknu: jooo, to je ono, vždyť to sedí! A v ten den to pak do sebe zapadá. Zrovna včera jsem si vybral kartu Dech... A v práci mě kolega vytočil. Ihned jsem si vzpomněl na kartu s obrázkem draka (prostě ten drak mi tam hned vyskočil, dal jsem si ho ráno do stojánku) a já tu vytočenost vydýchal. I kolega se pak zklidnil a omluvil se. Fakt to funguje. Jsem moc rád. Víte, baví mě na sobě pracovat.. Nejsem na velké psaní, nezlobte se za hrubky, ale můžete moje dojmy sdílet. Stána ze Zlína.


..až se mi nechce věřit, jak ty vaše karty se mnou souzní! Vytáhla jsem si včera kartu Kritizuji/Ctím cestu druhého a hned na to začala mela! Manžel mě vytočil, pošťák naštval a za pár hodin i kolegyně v práci... A o mém vnitřním předmenstruačním kritikovi ani nemluvím... Děkuji Ester za vaše jednoduché a skvělé vedení! Denně mám co zpracovávat! Jitka z Tábora.
Dobrý den Ester, dnes mi od Vás přišly karty k harmonii duše a jsem z nich naprosto nadšená ,jsou opravdu krásně malované.
Jiřina D.


Nedá mi nepodělit se...
"Drahá Ester. Jenom jsem vám chtěla poslat obrázek, kde všude si člověk může vaše karty vyložit
Jeli jsme z Moravy, zastávka u vody a na mě přišla chuť si nějakou vaší-moji kartu vytáhnout
Pěkné dny
S pozdravem Slávka."