Napsali jste o knize

POSELSTVÍ NAŠICH PŘEDKŮ A RODOVÝCH LINIÍ V ČÍSLECH 

Dnes jsem si vyzvedla knížku, za kterou jsem neskutečně vděčná a mám pocit, že se ke mě dostala v těm pravý čas. Už když jsem ji vyndavala z obalu jsem pociťovala hřejivý pocit uvnitř sebe sama. 
Jsem začtená už přes dvě hodiny a nemůžu se odtrhnout. Doslova hltám každé slovo a jsem v úžasu z toho, jak moc to v mém případě vše sedí do posledniho puntíku a kolik věcí mi během pouhé chvíle dává smysl mého života a mě cesty. Moje životní číslo je 3, stejně jako Vy a i můj syn. A když jsem četla o hře na klavír, projel mi mráz celým tělem, protože při čtení právě klavírní tóny moc ráda poslouchám ( pomáhají mi soustředit se na čtení a vnímat vše tak nějak víc ve svém nitru) a jako malá jsem na klavír chtěla umět hrát, stejně tak jako jsem si přála jít na sklářskou školu. Chtěla jsem buď malovat na porcelán a nebo brousit sklo. Nebylo mi to dovoleno, umožněno a tenkrát mě to hodně mrzelo 🙂

Budu se opakovat, ale nemůžu jinak - děkuji z celého srdce za to, že můžu mít tak krásnou knížku a to i s věnováním od Vás samotné, vážím si toho a moc to pro mě znamená. Jste úžasná duše. Zůstanete navždy v mém srdci, děkuju.Gabča.