Základní kurz regresních terapií

Online program 

Točíte se v kruhu? Hledáte řešení na své problémy? Opakují se vám situace? Máte problémy s okolím, partnerem či zdravotní problémy?

 

Rozkryjte příčinu svých problémů pomocí základního kurzu regresních terapií. Díky této metodě se naučíte efektivně pracovat sami se sebou a na sobě. Nemáte co ztratit, jen získat.

 

Co Vám může tento kurz přinést?

 • Nahlédnout sám do sebe a naučit se spolupracovat se svým podvědomím.
 • Nalézt odpovědi na vaše otázky.
 • Pojmenovat a uvolnit potlačené emoce.
 • Uvolňovat nefunkční programy.
 • Rozkličovat a pojmenovat příčiny svých bloků.
 • Rozkrývat strachy a úzkosti a zároveň je zpracovávat.
 • Zklidnit své nitro.
 • Uvědomovat si životní souvislosti.

Sami si zvolíte, zda po absolvování základního kurzu budete pokračovat dále.

Už pouhé uvědomění si, mnohdy dokáže sjednávat automatickou nápravu. Pak už je na každém jedinci, nakolik je schopen aplikace do běžného života.

O víkendu jsem se překonala (ten boj s tou sebedisciplínou) a pustila jsem se do kurzu. Musím říct, že pro mě bylo nejsilnější hlubinné zpracovávání pocitů viny, programu musím a emoce strachu, formou vedené regrese. A když jsem si pustila regresi s klientkou, tak to přišlo! Ester, bylo to jako bych tu regresi podstupovala já! Jako byste mluvila ke mně...můj vztah s otcem a pak s muži...všechno se to propojilo....Děkuji, děkuji, děkuji. Budu se k programu vracet, protože je tam toho spousta, co je třeba ještě otevřít a doléčit.
Irena Učitelka v MŠ
Naozaj z celého srdca ďakujem za úžasné videá, pracujem ako numerologička, sú to pre mňa všetko nesmierne vzácne informácie, ďakujem za bonus, zo všetkého som nadšená. Robíte úžasnú prácu, pred ktorou sa hlboko skláňam.
Katka Páleníková

 

Co je náplní tohoto kurzu? 

 • Na základním kurzu se zaměříme na pochopení základních postupů regresní terapie.
 • Naučíme se spolupracovat s podvědomím.
 • Povedu vás po stopách příčin bloků, traumat a nefunkčních programů
 • Nasměruji vás k uvědomování si životních souvislostí.
Jsem za kurz velice vděčná. Pomohl mi v mnoho směrech. Zvládnu se teď lépe koncentrovat, vracet se do vzpomínek dávno zapomenutých a hledat tam odpovědi na otázky, které mě v daném období trápí. Pořád se učím, nic není pro mě definitivní, stále hledám odpovědi v sobě.. Kurz je skvělá pomůcka, ale hlavní práce je na každém z nás. Já za něj Ester DĚKUJI CELÝM SVÝM SRDCEM.
Radka JaníkováDivadélko Smíšek
Milá Ester, moc ráda bych Vám tímto chtěla ze srdce poděkovat, že jste vytvořila tak detailně propracovaný kurz - systém - na práci na doma - na sobě. Doporučila mi ho má terapeutka, chvíli jsem váhala, jelikož jsem pár takových kurzů v minulosti již zakoupila, ale většinou nenaplnily mé očekávání, ovšem váš kurz ho předčil a hlavně je nadčasový a srozumitelný. Letos jsem měla hodně náročný rok a váš kurz mi do mého příběhu zapadl jako článek do puzzle. Moc vám děkuji.
Eva
 Před pár lety jsem vyvinula koncept, jak aplikovat do svého života auto-regresi. Důležitá je však dávka trpělivosti, času a chtění a výsledky se dostaví brzy. Mnoho absolventů je mile překvapeno, jak efektivně a jednoduše  si dokážou za pomoci mého vedení přicházet na příčiny svých problémů a uvědomovat si životní souvislosti.
Online kurz má tu výhodu, že bude navždy váš a umožňuje snadné procházení z pohodlí vašeho domova. A v každé životní etapě se k němu můžete vracet a rozkrývat další vrstvy potlačených nefunkčních programů a emocí. 
                       Základní kurz je určen těm, kteří se chtějí naučit pracovat sami se sebou a svým podvědomím. 
Již dlouho Ester sleduji a velice jsem si přála absolvovat u ní základní kurz. Bohužel jsem z opačného konce republiky a kvůli dětem je obtížné se k ní dostat. Jakmile jsem zjistila, že natočila online kurz, okamžitě jsem se zaradovala a objednala jsem si ho. Ester v něm vše srozumitelně vysvětluje, i když jsem o regresích již mnohé věděla, přesto jsem se dozvěděla soustu dalšího a užitečného. Naprosto skvělé jsou její audionahrávky, které jsou profesionálně vedené. Díky nim, jsem měla možnost nahlédnout jak do nedávných problémů s přítelem, tak i do svého dětství. Ukázaly se mi vzpomínky, na které jsem již dávno zapomněla anebo si je nechtěla připustit. Pochopila jsem své škodlivé vzorce chování, které stále používám. Výhoda kurzu, tedy alespoň pro mě je, že si ho mohu kdykoliv pustit a vracet se k němu. Děkuji za tuto možnost.
Nelly BurešováPoradkyně, www.leceni-duse-bachovky.webnode.cz
Díky Vašemu prvnímu online kurzu jsem se tedy ujistila a ukotvila v mnoha důležitých tématech. Téma sebeúcty, kolektivní karma, osobní odpovědnost, pro mě byla velmi blízká a souzním s Vašimi slovy. Ohledně Vašeho povídání o práci s klienty, za tu také velice děkuji, protože patřím právě mezi ty, kteří o sobě raději pochybují a schovávají se ve své jeskyni kde pak ne příliš ochotně, jsou-li vypátráni nabízí s velkou dávkou pokory svůj náhled. Potěšilo mě, že je v pořádku být svá a neohánět se znalostmi, protože to nikdy nebyla má cesta. Líbí se mi i Vaše technika v relaxaci, kdy necháváte klienta projevit emoce, protože jsem si z hloubi duše jistá, že je to nesmírně důležité. Emoce jsou dnes stále ještě často démonizovány, potlačovány, nebo příliš projevovány, namísto jejich přijetí a prožití. I za to Vám děkuji. Vaše relaxační audia a vedené auto-regrese jsem si již maličko upravovala podle sebe, snad mi to prominete, ale jak jsem pochopila je i Vaším cílem aby byl v těchto věcech člověk přirozený. Vždy jsem si audio pustila, udělala si pečlivé zápisky a následně jela sama za sebe ze své hlavy s tím, že jsem případně zakomponovala to, co mi přišlo užitečné. Učím se i práci s bolestí, duševní i fyzickou a připravuji se na několikaletý terapeutický výcvik. Kdo ví kam mě cesty ještě zavedou, naslouchám jen své duši a ta mě zavedla i k Vám. Opatrujte se a děkuji, že jste.
Veronika Plachá

Co je součástí základního online kurzu?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ukázka z online kurzu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pro koho je tento kurz vhodný?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Žiji už nějakou dobu v Německu a do Čech se dostávám minimálně. Proto děkuji za to, že je možnost absolvovat kurz prostřednictvím online programu. Nepřemýšlím nad tím, se této oblasti věnovat, proto se mi líbí, že základní kurz je koncipován jako forma seberealizace a Ester v něm krok za krokem, srozumitelně a jednoduše předává návod, jak si sám přicházet na příčiny svých životních bloků.
Hana L.Zdravotní sestra
Esterko, předala jsi nám, co jsi mohla a pro mě osobně to byl velký přínos a jen málo kdo si uvědomuje, kolik tvé práce za tím vším stojí. Nikdy člověk nepotěší všechny, to si myslím není ani v našich silách ,ale za sebe určitě doporučuji. Byla to již třešnika na dortu předcházejících kurzů regresních terapií, materiály byly skvěle, tvé vedení bylo poutavé a otevřené ke všem našim dotazům. Jen bych chtěla možná upozornit na to, že spousta účastníků kurzů si myslí, že dosáhnou vrcholu v podobě kvalifikačního kurzu regresních terapií a hned z nich budou špičkový terapeuti. Už si bohužel neuvědomují to, že až samostatnou praxí to všechno teprve začíná a nekončící prací a sobě pokračuje. Nejlepší kurz a ani nejlepší lektor je nemůže připravit na vše, co regresní terapie obnáší a co se v nich může objevit.
Veronika RichterováTerapeutka

Co všechno je náplní balíčku online kurzu?

 

Příručka v PDF verzi (doporučuji si ji vytisknout)

 

10 kapitol video–manuálu

Seznam kapitol:

 

Paměťová stopa těla a duše

Žijeme tak, jak přicházíme na svět. Prenatální období

Individuální, rodová a skupinová karma

Co jsou to regresní terapie a co je jejich úkolem

Jak pracuji s klienty

Časté otázky

O terapeutovi

Příprava, relaxace a průchod do regresí

Odpuštění

Seznam audií vedených regresí:

 

Vstup do významné, nedávné události a do krásné vzpomínky z dětství

Průchod do prenatálního období a období porodu

Hluboké zpracování emoce strachu, programu musím a pocitů viny

Vstupy do negativních programů a emocí ovlivňující současnost

Závěrečná meditace na propojení se silovým zvířetem

Hlubinné odpuštění

Konfrontace s blízkými

 

Vedená audioregrese

+

Audio nahrávka autentické regresní terapie s klientem

(Nahrávka z osobního terapeutického sezení s klientem, abyste měli představu, jak regresní terapie fungují a jak pracuji)

+

BONUSOVÝ MATERIÁL

Elektronická verze knihy

Karmická sinusoida–Z deníku regresní terapeutky

 

 

Dobrý den Esterko, Zakoupila jsem si u Vás o letních prázdninách oba základní video kurzy. Zivot se mi změnil k lepšímu.Tolik jsem toho pochopila a to díky Vám. Denně budu děkovat, že mám tuto možnost.Moc ráda bych pokračovala i v dalších kurzech za Vaši asistence. Děkuji, Eva F.
Eva Fitzováterapeutka
Ester, moc děkuji za kurz základních regresních terapií, moc se mi líbí, je přehledný a opravdu mě zaujal, a to i přesto, že už jsem měla předem zkušenosti s touto terapií. Líbí se mi techniky pro uvolnění, které výborně fungují, i způsob vedení regresí. Výhodou je, že je vše zpracováno jednoduše a prakticky, takže doslova každý si může vyzkoušet, jak na něj tato terapie působí a jaké má výhody.-)
Jana Vavrošováterapeutka a lektorka

 

Výhody online programu

 

 • Po celou dobu video kurzu budu vašim průvodcem.
 • Můžete se k němu kdykoliv vracet a bude stále váš
 • Můžete ho poslouchat a procházet z klidu svého domova
 • Kdykoliv praktikovat vedené regresní terapie pomocí audio – nahrávek
 • Kdykoliv praktikovat autoregresi pomocí audio – nahrávky
 • Je v něm obsaženo více materiálu, než by bylo možné zvládnout projít na běžném základním a pokračovacím kurzu
 • Své dojmy, zkušenosti a prožitky z kurzu se mnou můžete následně prokonzultovat prostřednictvím emailu.
Online kurz probíhá takto:
Po zaplacení obdržíte na svůj email odkaz s přístupem do členské sekce včetně hesla.
Email s přístupy si uložíte a kdykoliv se tam budete moci přihlásit.
 
Dostanete se do programu, kde je popsáno, jak máte postupovat. 
Doporučuji si nejdříve stáhnout příručku a pak si postupně pustit deset videí.
 
Teprve potom začít s vedenými terapiemi ve formě audií. Za mého vedení si na základně audio nahrávek, budete procházet určitými etapami.
Audia si můžete stáhnout do svého počítače.
 
V programu je také autentická nahrávka regresní terapie s klientem, takže si můžete poslechnout, jak regrese funguje a jak jí vedu.
A také bonus a tím je má knižní prvotina v elektronické verzi Karmická sinusoida - Z deníku regresní terapeutky. 
 
Vše je v programu naprosto jednoduché a je tam i vedení, jak máte postupovat :-) 

Být šťastný je volba, nikoliv něco, co přijde jednou samo.

Nahlédnutí do online kurzu 

Cena online kurzu včetně DPH je 4200Kč / 166EUR

NA TENTO KURZ VOLNĚ NAVAZUJE POKRAČOVACÍ KURZ REGRESNÍCH TERAPIÍ I. 

A POZOR!

OBA KURZY SI MŮŽETE POŘÍDIT ZA ZVÝHODNĚNOU CENU VČETNĚ 21% DPH

7400 Kč /296 EUR.

(Po osobní domluvě je tady možnost balíček obou kurzů uhradit ve dvou měsíčních splátkách - více v odkazu ANO, CHCI OBA KURZY) 

 

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a od roku 1977 žiji na Severní Moravě a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k regresním terapiím, ale také k napsání knižní trilogie: 

Karmická sinusoida – Z deníku regresní terapeutky (2012)
Vesmírná sinusoida – Okno do mé duše (2013)
a Vztahová sinusoida – Příběh pro Jasmínku (2015)
 

Technika regresních terapií mi pomohla před třinácti lety rozuzlit a pochopit nejen to, co se mi v životě dělo, nalézt příčiny mých problémů, ale zejména pochopit sebe sama.

Navedla mě na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých, prostřednictvím  knih, článků, kurzů, seminářů a online programů.

 
Deset let se věnuji lektorování a své poznatky a zkušenosti předávám lidem prostřednictvím 
V návaznosti na ně pak pořádám kurzy regresních terapií osobně, v Lubnu u Frýdlantu nad Ostravicí. 
 
 
Ke konci roku 2017 jsem vydala svou první knihu pro děti a jejich moudré rodiče Kiliánovo tajemství. 
 
Mateřství a jeden z mých posledních vztahů mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství a inspirovaly mě k vytvoření -  Deníku pro každou ženu. JÁ. ŽENA
 

 
Terapeutická témata mě dovedla k vytvoření projektu BÝT SOBĚ TERAPEUTEM.
Tento projekt zahrnuje několik online programů, jejichž prostřednictvím předávám lidem své vedení i zkušenosti a oni si tak mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova. 
 
Online programy a meditace:
 

 
 

A protože se již od puberty zajímám o čísla a znamení a velkou inspirací pro mě byly příběhy mých klientů, tvůrčí cesty mě dovedly k vytvoření dalších dvou projektů. 
 
V létě 2020 jsem vydala jedinečného průvodce na každý den a jsou jimi terapeutické karty Hedvábná cesta k harmonii duše. Karty vás povedou od fáze destrukční k fázi harmonizační a budou vám ukazovat směr na vaší cestě seberealizace. Postačí, když si vytáhnete kartu, na jejíž obsah a vedení se v daný den zaměříte.
 
 
 

Drazí žadatelé o regresní terapii.

Přichází mi mnoho žádostí, čehož si nesmírně vážím, ale musím se ve stručnosti vyjádřit, v tomto směru, jak se u mně věci v současnosti mají.

Patrně čekatelé na terapii nepotěším ani v dalších měsících, ne-li v tomto roce. 
Jsou zde další okolnosti, které mě "nepouští".
 
Jsou jimi mé další dva nové tvůrčí projekty, jejichž čas uzrál a žádají si jít mezi vás.
A také fakt, situace, že jsme s přítelem a dcerkou v procesu budování nového domova, vlastního domova a to zabere mnoho další pozornosti, energie a času. 
 

Je-li vám mé vedení blízké, mohu vám nabídnout některý z mých online programů, které vás povedou k sebe poznávání a pomoci sami sobě. Online programy naleznete na této stránce ZDE

V případě, že byste chtěli absolvovat terapeutické sezení s některou z mých kolegyní. na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.