DÍTĚ V NÁS 

Online program vytvořený s velkou péčí a láskou.

Pro ty z vás, kteří:

💔Cítí zradu, vztek nebo pocity viny

💔 Cítí se nedocenění

💔 Nevěří si a mají strach, že selžou a pochybí

💔 Mají úzkostlivé stavy a stále se něčeho bojí

💔 Mají strach se projevit, strach udělat změnu

💔 Bojí se života

💔 Bojí se být sami sebou

A kteří se ptají: 

💔 Proč se necítím být dost?

💔 Proč na sebe stále tlačím?

💔 Proč se bojím projevit své pocity? 

💔 Proč si nedůvěřuji? Proč si nevěřím? Proč o sobě pochybuji? 

💔 Proč je tak těžké odpustit těm, kteří mi ublížili? Proč nedokážu odpustit sobě? 

💔 Odkud pramení mé pocity nedostatku, které si kompenzuji různými závislostmi? 

Vydejme se společně s vaším vnitřním dítětem po stopách jeho zranění. Do  procesu pojmenování a uvolnění příčin strachu, úzkosti a nejistoty pramenících z dětství a prenatálního období.

Zaměříme se na programy, které vás ovlivňují i v dospělosti. Na MUSY, KONTROLU i pocity necítím se BÝT DOST a NEVĚŘÍM SI.

Necháme vaše vnitřní dítě vystoupit z role oběti.

Uvolníme hluboce potlačené emoce, pocity viny a naplníme vaše vnitřní dítě radostí a DOVOLÍME MU SE ZNOVUZRODIT.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Povídání o programu

Semináře DÍTĚ V NÁS se těšily velkému zájmu a následně k mnohým pozitivním a krásným zpětným vazbám.

Ovšem ne každý, byť chtěl, se mohl účastnit.

A to byly důvody, které mě podnítily a inspirovaly k vytvoření stejnojmenného programu.

Vznikal několik týdnů a dala jsem do něj mnohem více než bychom byli schopni na semináři zvládnout. Výhod online programů je více.

Jednak nemusíte cestovat, ale pozvete si mě k sobě domů.

Když byly mé dcerce čtyři roky, uvědomila jsem si, jak silně svými projevy poukazuje na to, co jsem si ještě v sobě nepojmenovala a neuvolnila.

Každý její vnější projev mi ukazoval, co zůstávalo ukryto v mém nitru. Každičký projev zuřivosti, zlosti, lítosti, vzteku a pláče, včetně reakcí na tyto emoce mě podněcovaly podívat se do svého nitra a zpracovat si to, co žádá o pozornost a volá po uvolnění. 

Pochopila jsem, že když své vnitřní dítě postavím na pevné základy, do zdravé síly a pojmenuji nepojmenované, má dcera bude mým zdravým odrazem. 

Byla jsem rozhodnuta jít jinou cestou než mi ukazovali mí rodiče, a věděla jsem, že když pomohu sobě, uvolním svým pochopením cestičku i jí a svým dalším generacím.

Letos jsou tomu čtyři roky, co jsem se pustila do vytvoření tohoto programu. 

Přiznám se vám, že jsme s dcerkou do té doby hodně bojovaly. Byly to náročné chvíle plné slz, nedorozumění, vzteku i lítosti. 

To, co jsem si do doby vytvoření programu uvědomovala se překlenulo do fáze intenzivní práce na sobě, jelikož právě s tvorbou programu jsem si procházela hlubokým vývojem, který trval několik týdnů.

Mé vnitřní dítě prošlo velkým a především znatelným posunem, který byl znát nejen ve vztahu k sobě sama, ale také ve vztahu s mou dcerkou. 

Drazí mí, nedá mi, abych se o své poznatky a zkušenosti nepodělila i s vámi a nepředala vám vedení, které bude navždy vaše.

Prostřednictvím audií a videí vás povedu krok za krokem a budeme se intenzivně a do hloubky věnovat vašemu vnitřnímu dítěti. 

1.Krok - video

"Povídání pro tebe a tvé vnitřní dítě."

2.Krok - audio

"Najdu k tobě cestu, dítě mé?"

Ano, najde. Pomocí této jemné meditace s ním navážete kontakt a o to snadněji vás povede. 

3.Krok - video

"Co tě trápí, dítě mé?" 

Prostřednictvím vedení \"terapie s panenkou\", pojmenujete vnitřní pocity svého vnitřního dítěte. Pojmenujete vše, co ho tíží a trápí. Půjdete do hlubokých emocí. Do těch, které jste v sobě dlouho potlačovali. 

4.Krok - audio

"Uvolni se, dítě mé."

Relaxace vás povede k příjemnému uvolnění celého těla a mysli.

5.Krok - audio

"Vyprávěj mi příběh, dítě mé."

Vydáme se společně po stopách důležitých programů, do vaší minulosti, které budeme pojmenovávat a zpracovávat. 

Po stopách - Zrady. Smutku. Zklamání. Křivdy. 

Dále po stopách - Nedůvěry. Nejsem dost. Pochybuji o sobě. Nevěřím si. Nedocenění. Pocity nedostatku a strádání. 

Uvolníme potlačené emoce - Vzteku. Hněvu. Lítosti. 

6.Krok - audio

"Jaké strachy si v sobě neseš, dítě mé?"

V dalším audio terapeutickém hlubinném vedení pojmenujeme a zpracujeme -  příčiny strachu, nejistoty a úzkosti pramenící z dětství a prenatálního období:

Vydáme se po stopách příčin programů - Muset, musím, musíš. A chci mít všechno pod kontrolou. Nevěřím si. Nevěřím životu. Nevěřím sobě. 

7.Krok - audio

"Cítíš vinu, dítě mé?"

Jak ji mám zpracovat? Odkud se bere? Další téma, kterým vás provedu formou hlubinného vedení. 

8.Krok - audio

"Vypiš se ze všeho, dítě mé a vystup z role bolesti."

Další krásná a jemná technika, která vám umožní mnohé ze sebe uvolnit a především vám dovolí vystoupit z role bolesti a pomůže vám na cestě k uzdravení vašeho raněného dítěte. 

9.Krok - audio

"Vciť se do jeho role, dítě mé." 

Podívej se na svět očima toho, kdo ti nejvíce ublížil. 

10.Krok - audio

"Toužíš po odpuštění, dítě mé?"

Odpuštění sobě, druhému - jen si to dovol, dovol to svému dítěti. 

11.Krok - video

"Kam toužíš kráčet, dítě mé? Po čem toužíš?"

Povedu vás tak, abyste v sobě našli tvořivý potenciál. Aby ta prázdná místa, která jsme v předchozích krocích uvolnili, nezůstala prázdná. Povedu vás k naplnění sebe sama, k naplnění vašeho vnitřního dítěte. 

12.Krok - audio

"Buď znovuzrozené, dítě mé." 

Dovolte svému dítěti a zároveň sobě, projít hlubokou rituální meditací, která vám oběma umožní se Znovuzrodit. 

Musím vám napsat své dojmy a podělit se o tu změnu v sobě. Můj vztah sama k sobě se ze dne na den mění. Do živého ťala vaše technika, při které máme držet TO miminko v náručí a procházet si TÍM dlouho nepojmenovaným. Tak přesně TO bylo ONO. Koupila jsem si panenku 😊* Denně jsem plakala, s malou Milenkou v náručí. Vyplakala jsem moře slz. Moře bolesti. Všechna tíha z dětství, nářky a příkazy matky, pevná ruka otce, všechna jejich nedůvěra, ponižování, ústrky se odplavily se slzami. Dlouho mi nešlo odpustit. Ani jim, ani sobě. Řekla jste: Netlačte na sebe. I to je proces." Netlačila jsem. Poprvé v životě jsem netlačila, ale dovolila si být v tom stavu bez pocitu viny. Dovolila jsem si prožít fázi neodpuštění. A ono to přišlo! Bez boje a přemáhání se. Konečně cítím lásku a pochopení. K sobě i k rodičům. Když někdo řekne - musíš odpustit, lehce se to řekne. Já to potřebovala prožít. Ne jen o tom mluvit. Malá Milenka mi v tom pomohla. A to díky vám. Esterko. Děkuji za to, co děláte. Děkuji, že jste tak skvělou průvodkyní.
Milena JaníkováOšetřovatelka

VÝHODY ONLINE PROGRAMU

  • Po celou dobu video kurzu budu vaší průvodkyní
  • Můžete se k němu kdykoliv vracet a bude stále váš
  • Můžete ho poslouchat a procházet z klidu svého domova
  • Kdykoliv si procházet jednotlivé audia a videa a vracet se k nim
  • Kdykoliv praktikovat terapeutické vedení formou audií
  • Stáhnout si audia do svého počítače nebo telefonu
  • Je v něm obsaženo více materiálu, než by bylo možné zvládnout na celodenním semináři

NAHLÉDNUTÍ DO ČLENSKÉ SEKCE ONLINE PROGRAMU 

Moc jsem stála o regresi s vámi milá Esterko a když jste vloni zveřejnila, že si dáváte pauzu, přiznám se, že jsem byla zklamaná... Mé dětství byla jedna velká snůška bolesti a v pudu sebezáchovy jsem vzpomínky na něj raději vytěsnila, avšak hluboko uvnitř zůstaly a já si je táhla životem dále. Ve stínu staršího bratra, nemilovaná, opovrhovaná, opuštěná. Svými rodiči i sama sebou... Tolikrát jsem se ptala, proč ?! Dnes vím, že jsem si potřebovala sáhnout přes své strachy hlouběji a i přes počáteční nedůvěru k online věcem, jsem si řekla, - Chtěla jsem vedení od vás, mám ho mít!! Nedokážu slovy popsat kolik se mi díky vašemu jednoduchému a zároveň hlubokému i láskyplnému vedení v programu Dítě v nás, který mě nejvíce oslovil, odkrývá. Kolik emocí a bolesti jsem v sobě za svůj dosavadní život potlačila a já si je až nyní dovoluji (zamilovala jsem si to vaše slovo) vypouštět ven a pojmenovávát dosud nepojmenované... Jdu pomalu, krůček po krůčku a jsem v polovině vašeho progamu, ale měla jsem silné nutkání vám napsat už teď, protože už teď v sobě cítím velkou úlevu a posun. Z celého srdce děkuji.
Aneta Václavíková
JAK TO VŠE PROBÍHÁ?
 
Po zaplacení obdržíte na svůj email odkaz s přístupem do programu. Někdy se stává, že email s programem spadne do složky hromadných nebo spamu, zkontrolujte si tedy i tyto dvě složky. V případě, že vám email s programem nepřijde vůbec, kontaktujte mě na emailu: esterchantall@seznam.cz. 
 
Audia si můžete následně stáhnout do svého počítače nebo telefonu.
Email s přístupem do programu si uložte. Bude již navždy váš. 
 
Vše je v programu naprosto jednoduché a je tam i vedení, jak máte postupovat.

CENA PROGRAMU ČINÍ 2200Kč / 91Eur 


O seminářích DÍTĚ V NÁS napsali:

Ahoj Esterko, ještě jednou děkuji za skvělý seminář. Děkuji sama sobě, že jsem vyslyšela své vnitřní vedení a vyrazila jsem za Tebou;-) Děkuji Ti za to, že jsi a děláš, co děláš.
Vlasta Peterková Účetní
Ahoj Esterko, ty jsi takové sluníčko. Jsem moc ráda, že jsme se potkaly. Jsi velmi stará a velmi moudrá duše. Cítím z tebe klid a moudrost.Pomohla jsi mi posunout se dál a velký kus dál. Děkuji 🙂
Melánie Šalamounová OSVČ
Esterko bylo to báječné! Ty jsi byla báječná a my se nechali vést. Úžasná atmosféra a lidé, děkuji tobě, sobě a všem.
Vanda Michalopulosová Masérka
Esterko, pořád se chystám napsat ti...pořád vstřebávám sobotní zážitky, spousta věcí mi docvakla, spousta byla překvapením... Děkuji z celého srdce tobě i všem na semináři ❤ Těším se na příště, už beze strachu... Jsi úžasná 🙂
Katka Zetková Vinařství Blučina

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.