JÁ. ŽENA.

Deník pro každou ženu.

K vydání tohoto deníku mě přivedla vlastní zkušenost.

Několik let jsem si vedla osobní záznamy formou deníků,
které mi pomohly lépe poznávat samu sebe.

Pomáhaly mi překonávat těžké chvíle, zejména v dobách, kdy jsem prožívala vnitřní neklid, trpěla jsem úzkostmi, depresemi a hledala samu sebe.

Kdykoliv jsem se pak ohlédla ve svých zápiscích zpět, těšilo mě, jak velký kus cesty jsem ušla.
Má sebedůvěra a sebe-hodnota začaly růst.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Milá Ženo, zajímá tě jak to uvnitř deníku vypadá?

Vytvořila jsem pro Tebe dvě videa, která Ti umožní do deníku nahlédnout. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Deník je naplněn láskyplným vedením na celých dvanáct měsíců.

Ve 189 stranách Ti tento knižní přítel nabízí komplexní vedení a to:

Seznámí tě s cyklickými, měsíčními a ročními fázemi a povede Tě, jak s nimi spolupracovat☘️

Zaměří se s Tebou na to, jak dalece ovlivnila první menstruace postoj ke Tvému tělu a ženství ♦️

Proniknete společně do tajemství vnitřních ročních období 🌱🌸🍁❄️

S pomocí kapitoly "Mé dvacatero" si sama můžeš přicházet na to, jakou roli hrají ve Tvém životě jednotlivé vzorce a programy a jak se Tě dotýkají...(například - program Musím. Spasitelské syndromy. Pocity nedostatku, kontroly i viny ad.)

Nezapomíná ani na jednotlivé úplňky a novoluní a jejich jednotlivá vedení.

A především je v něm mnoho prostoru pro Tvé zápisky, myšlenky, sny, plány, vize, pocity na celých dvanáct měsíců 💫

Deník je vyzdoben mnoha obrázky a čtyřmi cyklickými mandalami, které čekají na to, až si je vymaluješ...

...dlouho jsem váhala. Prostě Váha váhavá 🙂 Ale vloni v říjnu jsem se hecla a koupila si ho k narozeninám. Až teď, v době "zastavení" jsem ho otevřela a začala se mu věnovat. Je v něm mnoho skvělého vedení pro nás, pro ženy, pro ty, které toužíme po obrodě svého ženství a nevíme jak na to. Vytvořila jste naprosto jedinečný a přitom jednoduchý návod - Jak na to! Denně se do něj s radostí nořím a nacházím hodně odpovědí. Poctivě ho vyplňuji a poznávám tak, kdo opravdu jsem. Tolik jsem toho v sobě potlačila a deník mi pomáhá to vytáhnout na povrch... Děkuji.
Helena L.
Deník Já. Žena. jsem si pořídila zprvu proto, že jsem sháněla dárek pro kamarádku. Vzala jsem si ho tedy taky a neměla jsem žádná očekávání. Po prvním otevření jsem byla překvapena krásnými ilustracemi, obsahem, jakým je deník veden a spoustou informací ohledně ženské cykličnosti, ke které jsem se předtím dostala jen okrajově. Líbí se mi také dostatek prostoru pro vlastní dotvoření, poznámky atd. Co nejvíce sleduji jsou však úžasně popsaná všechna novoluní a úplňky, krásně to zapadá do celého konceptu. Nejsem při vyplňování úplná poctivka, ale to vůbec nevadí. Když nějaký měsíc vynechám, tak můžu krásně pokračovat tak, jak to právě cítím. Líbí se mi ta nenásilná hravá forma, přirozenost a doporučuji každé ženě k sebepoznání a cestě zpět k ženskosti, kterou v této době často ztrácíme nebo na ni zapomínáme. Jsem opravdu moc ráda, že jsem si deník pořídila i pro sebe.
Janka Dojčarová
Minulý týden jsem od Vás obdržela krásný Deník pro každou ženu. Je ještě krásnější než jsem čekala. Působí tajemně, jemně a láskyplně, je z něj opravdu cítit ženskost. Těším se až si opět otevřu další stránku a naladím se na svůj vnitřní klid....Děkuji vám,..
Lucie Svobodová
... Nemůžu se od něho odtrhnout, úplně mě pohltil. Jde z něj cítit, že jste do něj vložila kus sebe a svého poznání, milá Ester. S chutí jsem se pustila do objevování sebe sama a musím vám říci, že v kapitole - Má první menstruace jsem si odpověděla na příčinu mých častých gynekologických problémů a už taky chápu, proč je má menstruace bolestivá... Velice vám děkuji.
Jitka Svozilová

 

Není to klasický diář, ale deník a je tedy pouze na Tobě, kdy se mu začneš věnovat.

 

Stane se Tvým osobním průvodcem, tvůrčím projektem a zrcadlem Tvého nitra. 

 

Zaslouží si Tvou pozornost, stejně jako si ji zasloužíš i vy.

Celý deník je naprosto báječný a vedení pro úplňky a novoluní naprosto miluji! Pokaždé si něco uvědomím a hlavně si dovoluji nemuset, ale chtít a být 🙂
Šárka S.
... Krásná práce milá Ester. Koneckonců jako všechny vaše knihy ani Deník nezůstává pozadu. Ba naopak! Je to perla, kterou budu s radostí opečovávat a tím opečovávat sebe. Denně čerpám z dvacatera pro každou ženu, přesně to jsem potřebovala mít ucelené na jedné hromádce a hezky na očích. Děkuji, děkuji, děkuji.
Radka Čermáková

Nechej se jím unášet a naplňuj ho svými slovy....

 

Je vyzdoben mnoha ilustracemi z mé vlastní hedvábné dílny a čekají na to, až si je vymaluješ.

 

Má 196 stran a 5 kapitol láskyplného vedení.

 

Grafickou mámou, která mu vdechla život, je báječná žena Zdravka Mirčeva. 

...když jsem uviděla, že děláte dotisk Deníku pro ženy -Já Žena, zaradovala jsem se, protože nutně potřebuji další! Ten můj loňský už je skrz na skrz popsaný a přepoznámkovaný 😆 Koupila jsem si ho předloni a věnovala jsem se mu po celý loňský rok a s vašimi hedvábnými terapeutickými kartami tvořil nerozlučnou dvojku, zvlášt u kapitoly dvacatera pro každou ženu. Bezvadné propojení! Úplňky a novy, další krásné pravidelné vedení a vždy sedlo tam kam mělo. Ester, jste člověk na správnem místě, protože ukazujete lidem, jak si sami mohou pomoct. To jak být sobě terapeutem, jak uvádíte v deníku, to opravdu sedí! Mi jste svými knihami a kartami moc pomohla. Jen tak dále. Fandím vám. Děkuji!
Olga K. z Bruntálu
Dlouho jsem sháněla nějaký deník, který nebude limitován daty a budu se k němu libovolně vracet. Splnil nad rámec má očekávání a stal se mým moudrým rádcem. Doporučila bych ho každé ženě, která kráčí cestou sebepoznání a objevuje v sobě dávno zapomenuté dary ženství. On je na to jako dělaný.
Mirka L.

DRAHÁ ŽENO, PTÁM SE TĚ ♥

  

Ráda by ses nechala Deníkem krok za krokem vést a stala se tak svou vlastní průvodkyní a terapeutkou?

Vnímala ho jako nejlepšího přítele,
kterému svěříš své pocity, emoce, nálady, myšlenky, vize, strasti i radosti a nejtajnější přání?

Dala mu možnost, aby Ti pomohl zasadit kvalitní semínka pro intenzivnější růst Tvé sebedůvěry, sebeúcty, sebe-hodnoty, vnitřního klidu a rovnováhy?

Pravidelně se k němu vracela a s jeho pomocí se naučila naslouchat sama sobě, a s lehkostí a nadhledem pozorovala a vnímala své vnitřní proudy?

Těšila se z každé cyklické, měsíční i vnitřní roční fáze?

S jeho pomocí se začala přijímat jako dokonalá - celistvá žena, i se svou nedokonalostí a svými nedostatky?

TVÁ ODPOVĚDI ZNÍ ANO?

PAK TEDY DENÍK MŮŽE BÝT TVŮJ ♥

 

Tento knižní poklad jsem ohodnotila na 350Kč /+ poštovné

Cena Deníku je včetně 10% DPH.MÁM PRO TEBE JEŠTĚ JEDEN MILÝ DÁREK, DRAHÁ ŽENO!

K deníku si můžeš stáhnout krásnou a hlubokou léčivou meditaci "Měsíční žena", která tě pohladí na těle i na duši.

Meditaci "Měsíční žena" si stáhneš na této stránce ZDE 

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a od roku 1977 žiji na Severní Moravě a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k regresním terapiím, ale také k napsání knižní trilogie: 

Karmická sinusoida – Z deníku regresní terapeutky (2012)
Vesmírná sinusoida – Okno do mé duše (2013)
a Vztahová sinusoida – Příběh pro Jasmínku (2015)
 

Technika regresních terapií mi pomohla před třinácti lety rozuzlit a pochopit nejen to, co se mi v životě dělo, nalézt příčiny mých problémů, ale zejména pochopit sebe sama.

Navedla mě na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých, prostřednictvím  knih, článků, kurzů, seminářů a online programů.

 
Deset let se věnuji lektorování a své poznatky a zkušenosti předávám lidem prostřednictvím 
V návaznosti na ně pak pořádám kurzy regresních terapií osobně, v Lubnu u Frýdlantu nad Ostravicí. 
 
 
Ke konci roku 2017 jsem vydala svou první knihu pro děti a jejich moudré rodiče Kiliánovo tajemství. 
 
Mateřství a jeden z mých posledních vztahů mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství a inspirovaly mě k vytvoření -  Deníku pro každou ženu. JÁ. ŽENA
 

 
Terapeutická témata mě dovedla k vytvoření projektu BÝT SOBĚ TERAPEUTEM.
Tento projekt zahrnuje několik online programů, jejichž prostřednictvím předávám lidem své vedení i zkušenosti a oni si tak mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova. 
 
Online programy a meditace:
 

 
 

A protože se již od puberty zajímám o čísla a znamení a velkou inspirací pro mě byly příběhy mých klientů, tvůrčí cesty mě dovedly k vytvoření dalších dvou projektů. 
 
V létě 2020 jsem vydala jedinečného průvodce na každý den a jsou jimi terapeutické karty Hedvábná cesta k harmonii duše. Karty vás povedou od fáze destrukční k fázi harmonizační a budou vám ukazovat směr na vaší cestě seberealizace. Postačí, když si vytáhnete kartu, na jejíž obsah a vedení se v daný den zaměříte.
 
 
 

Drazí žadatelé o regresní terapii.

Přichází mi mnoho žádostí, čehož si nesmírně vážím, ale regresní praxi momentálně nevykonávám.

Patrně čekatelé na terapii nepotěším ani v dalších měsících, ne-li v tomto roce. 
Jsou zde další okolnosti, které mě "nepouští".
 

Je-li vám mé vedení blízké, mohu vám nabídnout některý z mých online programů, které vás povedou k sebe poznávání a pomoci sami sobě. Online programy naleznete na této stránce ZDE

V případě, že byste chtěli absolvovat terapeutické sezení s některou z mých kolegyní na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.