JÁ. ŽENA.

Deník pro každou ženu.

K vydání tohoto deníku mě přivedla vlastní zkušenost.

Několik let jsem si vedla osobní záznamy formou deníků,
které mi pomohly lépe poznávat samu sebe.

Pomáhaly mi překonávat těžké chvíle, zejména v dobách, kdy jsem prožívala vnitřní neklid, trpěla jsem úzkostmi, depresemi a hledala samu sebe.

Kdykoliv jsem se pak ohlédla ve svých zápiscích zpět, těšilo mě, jak velký kus cesty jsem ušla.
Má sebedůvěra a sebe-hodnota začaly růst.


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Milá Ženo, zajímá tě jak to uvnitř deníku vypadá?

Vytvořila jsem pro Tebe video, které Ti umožní do deníku nahlédnout. 


♦️ Ve 189 stranách Ti tento knižní přítel nabízí komplexní vedení a to:

♦️ Seznámí tě s cyklickými, měsíčními a ročními fázemi a povede Tě, jak s nimi spolupracovat.

♦️ Zaměří se s Tebou na to, jak dalece ovlivnila první menstruace postoj ke Tvému tělu a ženství ♦️

♦️ Proniknete společně do tajemství vnitřních ročních období 🌱🌸🍁❄️

♦️ S pomocí kapitoly "Mé dvacatero" si sama můžeš přicházet na to, jakou roli hrají ve Tvém životě jednotlivé vzorce a programy a jak se Tě dotýkají. (Například - program Musím. Spasitelské syndromy. Pocity nedostatku, kontroly i viny ad.)

♦️ Nezapomíná ani na jednotlivé úplňky a novoluní a jejich jednotlivá vedení.

♦️ A především je v něm mnoho prostoru pro Tvé zápisky, myšlenky, sny, plány, vize, pocity na celých dvanáct měsíců 💫

♦️ Deník je vyzdoben mnoha obrázky a čtyřmi cyklickými mandalami, které čekají na to, až si je vymaluješ.

Deník je naplněn láskyplným vedením na celých dvanáct měsíců.

...dlouho jsem váhala. Prostě Váha váhavá 🙂 Ale vloni v říjnu jsem se hecla a koupila si ho k narozeninám. Až teď, v době "zastavení" jsem ho otevřela a začala se mu věnovat. Je v něm mnoho skvělého vedení pro nás, pro ženy, pro ty, které toužíme po obrodě svého ženství a nevíme jak na to. Vytvořila jste naprosto jedinečný a přitom jednoduchý návod - Jak na to! Denně se do něj s radostí nořím a nacházím hodně odpovědí. Poctivě ho vyplňuji a poznávám tak, kdo opravdu jsem. Tolik jsem toho v sobě potlačila a deník mi pomáhá to vytáhnout na povrch... Děkuji.
Helena L.
Deník Já. Žena. jsem si pořídila zprvu proto, že jsem sháněla dárek pro kamarádku. Vzala jsem si ho tedy taky a neměla jsem žádná očekávání. Po prvním otevření jsem byla překvapena krásnými ilustracemi, obsahem, jakým je deník veden a spoustou informací ohledně ženské cykličnosti, ke které jsem se předtím dostala jen okrajově. Líbí se mi také dostatek prostoru pro vlastní dotvoření, poznámky atd. Co nejvíce sleduji jsou však úžasně popsaná všechna novoluní a úplňky, krásně to zapadá do celého konceptu. Nejsem při vyplňování úplná poctivka, ale to vůbec nevadí. Když nějaký měsíc vynechám, tak můžu krásně pokračovat tak, jak to právě cítím. Líbí se mi ta nenásilná hravá forma, přirozenost a doporučuji každé ženě k sebepoznání a cestě zpět k ženskosti, kterou v této době často ztrácíme nebo na ni zapomínáme. Jsem opravdu moc ráda, že jsem si deník pořídila i pro sebe.
Janka Dojčarová
Minulý týden jsem od Vás obdržela krásný Deník pro každou ženu. Je ještě krásnější než jsem čekala. Působí tajemně, jemně a láskyplně, je z něj opravdu cítit ženskost. Těším se až si opět otevřu další stránku a naladím se na svůj vnitřní klid....Děkuji vám,..
Lucie Svobodová
... Nemůžu se od něho odtrhnout, úplně mě pohltil. Jde z něj cítit, že jste do něj vložila kus sebe a svého poznání, milá Ester. S chutí jsem se pustila do objevování sebe sama a musím vám říci, že v kapitole - Má první menstruace jsem si odpověděla na příčinu mých častých gynekologických problémů a už taky chápu, proč je má menstruace bolestivá... Velice vám děkuji.
Jitka Svozilová

Není to klasický diář, ale deník a je tedy pouze na Tobě, kdy se mu začneš věnovat.

Stane se Tvým osobním průvodcem, tvůrčím projektem a zrcadlem Tvého nitra. 

Zaslouží si Tvou pozornost, stejně jako si ji zasloužíš i vy.

Celý deník je naprosto báječný a vedení pro úplňky a novoluní naprosto miluji! Pokaždé si něco uvědomím a hlavně si dovoluji nemuset, ale chtít a být 🙂
Šárka S.
... Krásná práce milá Ester. Koneckonců jako všechny vaše knihy ani Deník nezůstává pozadu. Ba naopak! Je to perla, kterou budu s radostí opečovávat a tím opečovávat sebe. Denně čerpám z dvacatera pro každou ženu, přesně to jsem potřebovala mít ucelené na jedné hromádce a hezky na očích. Děkuji, děkuji, děkuji.
Radka Čermáková

Nechej se jím unášet a naplňuj ho svými slovy....

Je vyzdoben mnoha ilustracemi z mé vlastní hedvábné dílny a čekají na to, až si je vymaluješ.

Má 196 stran a 5 kapitol láskyplného vedení.

Grafickou mámou, která mu vdechla život, je báječná žena Zdravka Mirčeva. 

...když jsem uviděla, že děláte dotisk Deníku pro ženy -Já Žena, zaradovala jsem se, protože nutně potřebuji další! Ten můj loňský už je skrz na skrz popsaný a přepoznámkovaný 😆 Koupila jsem si ho předloni a věnovala jsem se mu po celý loňský rok a s vašimi hedvábnými terapeutickými kartami tvořil nerozlučnou dvojku, zvlášt u kapitoly dvacatera pro každou ženu. Bezvadné propojení! Úplňky a novy, další krásné pravidelné vedení a vždy sedlo tam kam mělo. Ester, jste člověk na správnem místě, protože ukazujete lidem, jak si sami mohou pomoct. To jak být sobě terapeutem, jak uvádíte v deníku, to opravdu sedí! Mi jste svými knihami a kartami moc pomohla. Jen tak dále. Fandím vám. Děkuji!
Olga K.
Dlouho jsem sháněla nějaký deník, který nebude limitován daty a budu se k němu libovolně vracet. Splnil nad rámec má očekávání a stal se mým moudrým rádcem. Doporučila bych ho každé ženě, která kráčí cestou sebepoznání a objevuje v sobě dávno zapomenuté dary ženství. On je na to jako dělaný.
Mirka L.

DRAHÁ ŽENO, PTÁM SE TĚ ♥

  ♥ Ráda by ses nechala Deníkem krok za krokem vést a stala se tak svou vlastní průvodkyní a terapeutkou?

♥ Vnímala ho jako nejlepšího přítele,
kterému svěříš své pocity, emoce, nálady, myšlenky, vize, strasti i radosti a nejtajnější přání?

♥ Dala mu možnost, aby Ti pomohl zasadit kvalitní semínka pro intenzivnější růst Tvé sebedůvěry, sebeúcty, sebe-hodnoty, vnitřního klidu a rovnováhy?

♥ Pravidelně se k němu vracela a s jeho pomocí se naučila naslouchat sama sobě, a s lehkostí a nadhledem pozorovala a vnímala své vnitřní proudy?

♥ Těšila se z každé cyklické, měsíční i vnitřní roční fáze?

♥ S jeho pomocí se začala přijímat jako dokonalá - celistvá žena, i se svou nedokonalostí a svými nedostatky?

TVÁ ODPOVĚDI ZNÍ ANO?

PAK TEDY TVŮJ DENÍK JIŽ NA TEBE ČEKÁ ♥

Tento knižní poklad jsem ohodnotila na350Kč /+ dopravnéMÁM PRO TEBE JEŠTĚ JEDEN MILÝ DÁREK, DRAHÁ ŽENO!

K Deníku si můžeš stáhnout krásnou a hlubokou léčivou meditaci "Měsíční žena", která tě pohladí na těle i na duši.

Meditaci "Měsíční žena" si stáhneš na této stránce ZDE 

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.