Dotkni se své Duše

Hlubinná meditace

 

 🤍 Tato hlubinná meditace se nese na vlně lásky a tvůrčí energie.

 🤍 " Pohladí Tě a naplní vším, co sis, drahá bytosti, doposud nedopřála."

 🤍 Zavede Tě do míst, kde se nejen propojíš se svou duší, ale vytvoříš si ochranu před nízkými energetickými vibracemi svého okolí. Přirozený štít celistvosti. Ten je v této napjaté době potřebný. V době, kdy temnota svádí boj se světlem. Se strachy. S pochybnostmi.

🤍 Již nebude třeba, abys prožívala ve svém životě dramata a musela si vše oddřít.

🤍 Má slova Tě povedou do pocitů v obrazech a umožní Ti, aby ses potkala se svým vlídným a laskavým JÁ, které požádá Vesmír o láskyplné životní vedení.

🤍 Dotkneš se své Duše, Vesmíru, Hvězd, Života i celého bytí a existence.

Nechej se jí vést.

Nechej se jí unášet.

Nechej ji promlouvat skrze pocity.

A stane-li se, že při meditaci usneš, vůbec to nevadí. Naše podvědomí je velice moudré a ví, ve kterých chvílích má naše vědomí vypnout. Děje se to proto, aby mysl neměla tendence unikat a vytvářet myšlenkové pochody. Věř, že i tak budou má slova pronikat ke Tvé duši 🙂

Navíc je tato pětadvaceti minutová podpůrná meditace navždy Tvá a můžeš se k ní, kdykoliv to ucítíš, vracet.

Po zaplacení obdržíš email s balíčkem meditací ke stáhnutí a poslechu.

!!! Někdy se stává, že email s programem spadne do složky hromadných nebo spamu, zkontroluj si tedy i tyto dvě složky. V případě, že Ti email s programem nepřijde vůbec, kontaktuj mě na emailu: esterchantall@seznam.cz !!!

NEJEDNÁ SE O CD, ALE O AUDIO VE FORMÁTU MP3 - KTERÉ SI SNADNO STÁHNETE DO SVÉHO MOBILU NEBO PC. 

Tuhle hlubokou, transformační a léčivou meditaci jsem ocenila na 349Kč včetně 21% DPH.


Napsali jste 🙏❤

Meditace je tak nádherná a hluboká, že její sílu nejde vyjádřit slovy.. To jde jen prožít... ❤️ Doporučuji ji každému, kdo má odvahu skutečně žít... Kdo má odvahu podívat se do svého prostoru ticha.. do své duše, kde jsou všechny odpovědi, které hledáme.. 🙏
Lucie Hlobilová, fotografka, instagram: lucie_luca_foto
Esterko, Tvá meditace pro mě byla neskutečně silným prožitkem. Jako bys mi ji dělala na míru a pochopila, co přesně má duše teď potřebuje. Tvá slova, vybraná hudba, všechno se mnou perfektně ladilo. Po většinu času mi běhal mráz po zádech, dokonce nějaká ta slzička ukápla, když jsem si díky Tobě opět připomněla, jak pomíjivý je náš čas zde a jak snadno můžou dnes důležité věci pozbýt v našem životě během chvíle smysl. Děkuji Ti za toto uvědomění, posunulo mě opět na mé cestě o krok dále.
Marie Imrichová
Milá Ester, snažím se víceméně pravidelně meditovat a tato tvá meditace ve mně zanechala neopakovatelný zážitek. Takovou jsem ještě nezazila. Je moc krásná, velmi hluboko se setkávám sama se sebou, se svou duši. Byl to zvláštní pocit, kdy ke mně mluví má duše, říká mi, proč ji neposloucham, čeho se bojím...vyskakovaly mi hned odpovědi, šlo to hluboko, vynořovaly se emoce smutku, lítosti, pocit viny...obzvláště zvláštní a jediny transformační zážitek, když pomyslně umres, nacitujes, jaké to je a otázka, co bych udělala jinak, čeho lituju...opět silné emoce, pláč, léčivý dotek sebe sama ... Věřím, že jsem si zase vyléčila kus sebe a bylo moc krásné a zároveň jemné slyšet svou duši❤️ Měla jsem nádherný AHA moment, kdy jsem svou duši viděla jako obrys srdce vyplněný červeným kouřem a pochopila moje znamení srdce, které vidím často na různých místech apod. že to není jen cesta srdce, ale že to hlavně znamená vzkaz "poslouchej svou duši" však "jsem láska" ❤️Milá Ester, s velkou vděčností ze srdce děkuji
Martina Valentová 🌺
Dekuji za moznost projit meditaci a opravdu se dotknout sve duse... Diky Tvemu klidnemu a hrejivemu hlasu se odevzdavam s duverou a láskou Tvemu vedeni. Vim, ze at me ceka cokoli, projdeme spolu bezpecne a s laskou. Dekuji za cestu plnou kratickych vzpominek a intenzivnich utrzku ... ze stredovekeho hradu hledic na hvezdnou oblohu, ... lezic na louce pred svym domem na samote v dobach davnych, kam za mnou lide chodivali pro rady a leceni ... dotyk Svetla a klidu pri navratu z umeleho spanku v životě soucasnem... Od ted jsem a budu vedome se svou dusi. Jdeme ted uz společně, vedome, diky Tobe, zivotem dal... Dekuji Esterko🧡
Janka N.

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a od roku 1977 žiji na Severní Moravě a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k regresním terapiím, ale také k napsání knižní trilogie: 

Karmická sinusoida – Z deníku regresní terapeutky (2012)
Vesmírná sinusoida – Okno do mé duše (2013)
a Vztahová sinusoida – Příběh pro Jasmínku (2015)
 

Technika regresních terapií mi pomohla před třinácti lety rozuzlit a pochopit nejen to, co se mi v životě dělo, nalézt příčiny mých problémů, ale zejména pochopit sebe sama.

Navedla mě na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých, prostřednictvím  knih, článků, kurzů, seminářů a online programů.

 
Deset let se věnuji lektorování a své poznatky a zkušenosti předávám lidem prostřednictvím 
V návaznosti na ně pak pořádám kurzy regresních terapií osobně, v Lubnu u Frýdlantu nad Ostravicí. 
 
 
Ke konci roku 2017 jsem vydala svou první knihu pro děti a jejich moudré rodiče Kiliánovo tajemství. 
 
Mateřství a jeden z mých posledních vztahů mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství a inspirovaly mě k vytvoření -  Deníku pro každou ženu. JÁ. ŽENA
 

 
Terapeutická témata mě dovedla k vytvoření projektu BÝT SOBĚ TERAPEUTEM.
Tento projekt zahrnuje několik online programů, jejichž prostřednictvím předávám lidem své vedení i zkušenosti a oni si tak mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova. 
 
Online programy a meditace:
 

 
 

A protože se již od puberty zajímám o čísla a znamení a velkou inspirací pro mě byly příběhy mých klientů, tvůrčí cesty mě dovedly k vytvoření dalších dvou projektů. 
 
V létě 2020 jsem vydala jedinečného průvodce na každý den a jsou jimi terapeutické karty Hedvábná cesta k harmonii duše. Karty vás povedou od fáze destrukční k fázi harmonizační a budou vám ukazovat směr na vaší cestě seberealizace. Postačí, když si vytáhnete kartu, na jejíž obsah a vedení se v daný den zaměříte.
 
 
 

Drazí žadatelé o regresní terapii.

Přichází mi mnoho žádostí, čehož si nesmírně vážím, ale regresní praxi momentálně nevykonávám.

Patrně čekatelé na terapii nepotěším ani v dalších měsících, ne-li v tomto roce. 
Jsou zde další okolnosti, které mě "nepouští".
 

Je-li vám mé vedení blízké, mohu vám nabídnout některý z mých online programů, které vás povedou k sebe poznávání a pomoci sami sobě. Online programy naleznete na této stránce ZDE

V případě, že byste chtěli absolvovat terapeutické sezení s některou z mých kolegyní na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.