Dotkni se své Duše

Hlubinná léčivá meditace

Nechej se vést svou duší.

Nechej se jí unášet.

Nechej ji promlouvat skrze pocity.


Tato hlubinná meditace se nese na vlně lásky a tvůrčí energie.

 Pohladí Tě a naplní vším, co sis drahá bytosti doposud nedopřála.

 Zavede Tě do míst, kde se nejen propojíš se svou duší, ale vytvoříš si ochranu před nízkými energetickými vibracemi svého okolí. Přirozený štít celistvosti. Ten je v této napjaté době potřebný. V době, kdy temnota svádí boj se světlem. Se strachy. S nejistotou. S pochybnostmi.

Již není třeba, abys prožívala ve svém životě dramata a musela si vše oddřít.

Má slova Tě povedou do pocitů v obrazech a umožní Ti, aby ses potkala se svým vlídným a laskavým JÁ, které požádá Vesmír o láskyplné životní vedení.

Dotkneš se své Duše, Vesmíru, Hvězd, Života i celého bytí a existence.

Stane-li se, že při meditaci usneš, vůbec to nevadí.

Naše podvědomí je velice moudré a ví ve kterých chvílích má naši mysl vypnout. Děje se to proto, aby mysl neměla tendence unikat a vytvářet myšlenkové pochody. Věř, že i tak budou má slova pronikat ke Tvé duši.

Navíc je tato pětadvaceti minutová podpůrná meditace navždy Tvá a můžeš se k ní, kdykoliv to ucítíš, vracet.

Po zaplacení obdržíš email s balíčkem meditací ke stáhnutí a poslechu.

!!! Někdy se stává, že email s programem spadne do složky hromadných nebo spamu, zkontroluj si tedy i tyto dvě složky. V případě, že Ti email s programem nepřijde vůbec, kontaktuj mě na emailu: esterchantall@seznam.cz !!!

NEJEDNÁ SE O CD, ALE O AUDIO VE FORMÁTU MP3 - KTERÉ SI SNADNO STÁHNEŠ DO SVÉHO MOBILU NEBO PC. 

Tuhle hlubokou léčivou meditaci, jejíž délka je 25 minut, jsem ocenila na 390Kč / 16Eur včetně 21% DPH.


O meditaci jste napsali 

Meditace je tak nádherná a hluboká, že její sílu nejde vyjádřit slovy.. To jde jen prožít... ❤️ Doporučuji ji každému, kdo má odvahu skutečně žít... Kdo má odvahu podívat se do svého prostoru ticha.. do své duše, kde jsou všechny odpovědi, které hledáme.. 🙏
Lucie Hlobilová, fotografka, instagram: lucie_luca_foto
Esterko, Tvá meditace pro mě byla neskutečně silným prožitkem. Jako bys mi ji dělala na míru a pochopila, co přesně má duše teď potřebuje. Tvá slova, vybraná hudba, všechno se mnou perfektně ladilo. Po většinu času mi běhal mráz po zádech, dokonce nějaká ta slzička ukápla, když jsem si díky Tobě opět připomněla, jak pomíjivý je náš čas zde a jak snadno můžou dnes důležité věci pozbýt v našem životě během chvíle smysl. Děkuji Ti za toto uvědomění, posunulo mě opět na mé cestě o krok dále.
Marie Imrichová
Milá Ester, snažím se víceméně pravidelně meditovat a tato tvá meditace ve mně zanechala neopakovatelný zážitek. Takovou jsem ještě nezazila. Je moc krásná, velmi hluboko se setkávám sama se sebou, se svou duši. Byl to zvláštní pocit, kdy ke mně mluví má duše, říká mi, proč ji neposloucham, čeho se bojím...vyskakovaly mi hned odpovědi, šlo to hluboko, vynořovaly se emoce smutku, lítosti, pocit viny...obzvláště zvláštní a jediny transformační zážitek, když pomyslně umres, nacitujes, jaké to je a otázka, co bych udělala jinak, čeho lituju...opět silné emoce, pláč, léčivý dotek sebe sama ... Věřím, že jsem si zase vyléčila kus sebe a bylo moc krásné a zároveň jemné slyšet svou duši❤️ Měla jsem nádherný AHA moment, kdy jsem svou duši viděla jako obrys srdce vyplněný červeným kouřem a pochopila moje znamení srdce, které vidím často na různých místech apod. že to není jen cesta srdce, ale že to hlavně znamená vzkaz "poslouchej svou duši" však "jsem láska" ❤️Milá Ester, s velkou vděčností ze srdce děkuji
Martina Valentová 🌺
Dekuji za moznost projit meditaci a opravdu se dotknout sve duse... Diky Tvemu klidnemu a hrejivemu hlasu se odevzdavam s duverou a láskou Tvemu vedeni. Vim, ze at me ceka cokoli, projdeme spolu bezpecne a s laskou. Dekuji za cestu plnou kratickych vzpominek a intenzivnich utrzku ... ze stredovekeho hradu hledic na hvezdnou oblohu, ... lezic na louce pred svym domem na samote v dobach davnych, kam za mnou lide chodivali pro rady a leceni ... dotyk Svetla a klidu pri navratu z umeleho spanku v životě soucasnem... Od ted jsem a budu vedome se svou dusi. Jdeme ted uz společně, vedome, diky Tobe, zivotem dal... Dekuji Esterko🧡
Janka N.
Milá Esterko,meditace byla krásná,skoro půlku jsem probrečela.Moc děkuji,že jsem si ji mohla poslechnout a prožít.
Dana Ch.

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.