Meditace

LÉČENÍ SE ČTYŘMI ŽIVLY 

Jste unavení a cítíte, že byste potřebovali energetický doping?

Máte pocit, že potřebujete něco v sobě uvolnit a zharmonizovat? 

Rádi byste se propojili se sílou přírodních živlů? 

Pak jste tady správně. 

Každý z živlů vás zavede na specifické silové místo a provede vás těmito fázemi:
- Propojovací 
- Očistnou
- Úlevnou
- Harmonizační

Každý element má svou funkci a to: 

Fáze očistná

Uvolnění vnějších vlivů:
Závist. Přetvářka. Žárlivost. Nepřejícnost. Odsudky. Pomluvy. Kritika. 
Uvolnění vnitřních vlivů: 
Vše co tíží a zatěžuje - emoční bloky, strach, tíha, bolest, pocity křivdy ad. 
Fáze úlevná a harmonizační
Načerpáte sílu, odvahu a energii. 

Fáze očistná

Uvolnění vnějších vlivů:
Závist. Přetvářka. Žárlivost. Nepřejícnost. Odsudky. Pomluvy. Obviňování. 
Uvolnění vnitřních vlivů:
Vše co tíží a zatěžuje - emoční tíhu, nervozitu, bolesti, staré bolesti, zradu, zranění a pocity viny. 
Fáze úlevná a harmonizační:
Načerpáte lehkost, vnitřní uvolnění, energii.
Vizualizace splnění přání. 

Fáze očistná

Netrpělivost, vrtkavost, nedůvěra, pocit nedostatku, pocit vykořenění a vnitřní boj. 

 
Fáze úlevná a harmonizační:

Posílení důvěry a pocitů hojnosti. Uzemnění a propojení se s kořeny Země.  Otevření svého srdce a naplnění vnitřní radostí. 

Fáze očistná:

Uvolnění zatěžujících myšlenek a toku myšlenek. Pocity vnitřního a vnějšího tlaku. Uvolnění pocitů omezování a omezení. Uvolnění strachu. 

Fáze úlevná a harmonizační:

Dodá lehkost a nadhled. Vnitřní uvolnění. Pocit svobody. Lehkost v komunikaci. 

 


Každá meditace má 10 - 12 minut a není třeba si jimi procházet najednou. Jejich procházení si můžete rozfázovat. 
Ovšem doporučuji si je projít poprvé v tomto pořadí:
Oheň. Voda. Vzduch. Země. 
 

Stačí jen zavřít oči a poslouchat.

Elementy již budou pracovat za vás a můj hlas také.


...já jsem se do všech tvých meditací doslova zamilovala. Vždycky se do nich úplně vnořím, vtáhnou mě a cítím, jako bys mluvila přímo ke mně. Jsou hluboké, procítěné a srdečné. Pokaždé dokážou rozeznít tu správnou strunu na duši, díky níž mohu prožívat naplno smích, pláč či vztek. Svou barvou, intonací hlasu a svým cítěním dokážeš jít pod povrch....
Helena FotrováAnglie

Po zaplacení obdržíte email s balíčkem meditací ke stáhnutí a poslechu v mp3 formátu. 

Někdy se stává, že email s programem spadne do složky hromadných nebo spamu, zkontrolujte si tedy i tyto dvě složky. V případě, že vám email s programem nepřijde vůbec, kontaktujte mě na emailu: esterchantall@seznam.cz. 

NEJEDNÁ SE O CD, ALE O AUDIO VE FORMÁTU MP3 - KTERÉ SI SNADNO STÁHNETE DO SVÉHO MOBILU NEBO PC. 


Meditaci Léčení se čtyřmi živly jsem ocenila na 490Kč / 20Eur


Drahá Esterko. Vyhradila jsem si dnes čas k poslechu tvých meditací Léčení se čtyřmi živly. Nejdřív jsem si myslela, že nedoporučím poslech všech hned za sebou. Byl to doslovný očistec – oheň, voda, vzduch i země. Energeticky se přeskládávala buněčná informace. V průběhu každé z meditací jsem měla velmi silné fyzické příznaky – zimnice, polévání horka, třes atd. Byl to opravdu náročný proces. Na jeho konci jsem si řekla, že není vůbec možné vstát a jít něco dělat. A to byla ta nejlepší věc na tom všem. Ponořila jsem se do meditativního stavu a chtěla jsem jenom BÝT. Vyčistit hlavu od myšlenek a nechat uklidnit ten proces, který se udál. A ten mi umožnil spojit se s živlem pátým – éterem. Byla mi později ukázaná vize, která pro mě hodně znamenala. Předzvěst budoucnosti byla zřejmá, nepotřebovala jsem o ní pochybovat ani na sekundu. A víš, co je nejlepší? Ta vize se během následující půl hodiny skutečně stala – ozval se mi jistý člověk s nabídkou, říkal stejná slova jako v té vizi a slyšela jsem, jak nemusím se ani namáhat mluvit, protože slova přirozeně plynou a přesně vím, co chci říct. Zkrátka a jednoduše – ÚŽASNÉ! Děkuji.
Petra Havíková, průvodkyně životem, terapeutka těla a duše, inspirátorka.www.petrakeyrinhavlikova.cz

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

Jmenuji se Ester Davidová a byl to právě můj životní příběh, který mě dovedl k osobní zkušenosti s regresními terapiemi, jež mi před patnácti lety pomohly nalézt řadu příčin svých problémů, rozuzlit a pochopit to, co se v mém životě odehrávalo, ale také nalézt smysl svého života.

Byl spouštěčem seberealizačního procesu, který mě časem posunul k prohlubování znalostí, co se práce s klienty, prostřednictvím regresní terapie, týče.

Ze svých sezení s klienty jsem si vedla pravidelně zápisky, a právě ty a můj osobní životní příběh se staly námětem pro mou první knihu Karmická sinusoida, na kterou o pár let později navázaly knihy Vesmírná sinusoida a Vztahová sinusoida.

Postupem času mě terapeutická témata dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem a stejnojmenného online programu Být sobě terapeutem,

 dále online programu Dítě v nás, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Rituální znovuzrození, Meditační terapie pro znamení zvěrokruhu a řady dalších hlubinných a léčivých meditací.

Lidé si tak za pomoci mého vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova, pojmenovávat je a uvolňovat.

 

Ke konci roku 2017 spatřila světlo světa má kniha Kiliánovo tajemství, jejíž poutavý, moudrý a dojemný příběh se dotkl mnoha srdcí dětí i dospělých a na jaře 2023 se dočkala nového vydání včetně nového grafického kabátku.
 

Mateřství a mé předešlé vztahy mi umožnily skutečně poznat samu sebe a své ženství. A právě ženská témata jsou mi velice blízká a dovedla mě k vytvoření dalších tvůrčích projektů.

Těmi jsou: knižní průvodce Deník pro každou ženu, JÁ. ŽENA, a dva tématické semináře Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, které pořádám v prostorách Útulny pro tělo a duši v Bedihošti u Prostějova.

Již od dětství mě fascinovala numerologie a energie čísel a v roce 2015 jsem začala do hloubky pronikat do světa partnerských osudových čísel. Sbírala jsem životní čísla mnoha partnerských dvojic, hloubala, bádala a zjišťovala, že i konkrétní čísla mají svou energii a vibraci. A pokud jsme nastaveni v určité energii, vždy k sobě přitáhneme toho, koho máme.

O tři roky později jsem svou studii sepsala a dala nejdříve prostor vzniknout e-booku Partnerská osudová čísla / Jak na vztahy, a po třech letech knize tištěné, do které jsem vnesla ještě další poznatky.

V létě 2019 jsem se pustila do tvorby terapeutických karet Hedvábná cesta k harmonii duše a za rok na to se staly pro své jednoduché vedení věrným průvodcem těm, kteří se chtějí vědomě rozvíjet a osvojit si klíčové programy, na které se snadno zapomíná.

A jak už jsem výše zmínila svou fascinaci čísly, a nejen jimi, ale i znameními zvěrokruhu, dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech mé terapeutické praxe mi odpovědi začaly přicházet.

S každým příběhem klienta, s každým daným znamením zvěrokruhu a životním číslem jsem vnímala mnoho shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Vznikla tak kniha Cesty duše v číslech a znameních.

Další a zatím mou poslední knižní perlou je kniha Poselství našich předků a rodových linií v číslech. 


Napadlo vás někdy, drahé Ženy, Dívky, kolik emocí, nefunkčních vzorců a traumat je uloženo ve vaší děloze? Jak silné nefunkční programy jste převzaly od své maminky, babičky, prababičky až po tu vaši Evu?

A víte, že se dá s vaší dělohou, vašim lůnem, spolupracovat?  Uvolňovat, léčit a uzdravovat nejen své ženství, ale i svou ženskou podstatu, váš ženský rod?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný a komplexní online program Léčení energie dělohy. 


V roce 2019 jsem se rozhodla ukončit svou terapeutickou praxi a své poznatky a zkušenosti dále předávat prostřednictvím online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak také pořádáním osobních kurzů regresních terapií.

Mými regresními kurzy prošlo během deseti let několik stovek absolventů a někteří z nich se stali kvalifikovanými terapeuty.

Těmto kolegyním a kolegům jsem předala veškeré své zkušenosti a efektivní terapeutické postupy v této oblasti. Mám k jejich terapeutické praxi důvěru a ráda je doporučuji na své webové stránce v sekci doporučených terapeutů.

Na této stránce naleznete mé doporučení.

Přeji vám krásné dny, s láskou Ester.